TÜBİTAK İletişim Merkezi Müdürlüğü KPSS'siz Personel Alımı Yapıyor

TÜBİTAK İletişim Merkezi Müdürlüğü bünyesine Anka'da boşta bulunan kadrolarını doldurmak için Personel alım duyurusu yaptı. İşte ayrıntılar şöyledir.

TÜBİTAK İletişim Merkezi Müdürlüğü KPSS'siz Personel Alımı Yapıyor

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmış olan duyruya göre, TÜBİTAK İletişim Merkezi Müdürlüğü bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı personel alımı yapacağını belirtti. Adaylar alım şartlarıını taşımaları durumunda başvurularını gerçekleştirebilirler. Ayrıca ilana göre adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmıyor.

ALIM KADROLARI NELERDİR?

TÜBİTAK İletişim Merkezi Müdürlüğü bünyesine farklı pozisyonlarda Ankara'da personel alacak. Buna göre TÜBİTAK İletişim Merkezi Müdürlüğü, 1 Endüstri Mühendisi, 1 İktisat, İşletme, Maliye veya ekonomi alanlarında, 1 istatistik veya İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri alanlarında, 1 Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi veya Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, 2 Halkla İlişkiler, İletişim, Gazetecilik veya İletişim Tasarım, 1 Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği olmak üzere toplamda 7 kişilik kadro ile alım gerçekleştirecek.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

TÜBİTAK İletişim Merkezi Müdürlüğü bünyesine alımını yapacak olduğu kadrolar için adaylardan, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkek adaylar içni askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak ve ingilizce yeterlilik sınavlarından gerekli puanı almış olmak şartları aranır. Ayrıca bunlar dışında kadrosuna göre özel nitelikleride taşımak zorundadırlar.

BAŞVURULAR:

Adaylar başvurularını en geç 31 Ekim 217 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular son başvuru günü en geç 17:00 a kadar yapılması gerekmekte olup buna göre başvurular, "www.tubitak.gov.tr" adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olarak kadro referans kodu ile yapılması gerekmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE