TÜBİTAK 45 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Bugün Son!

TÜBİTAK bünyesine alımını yaptığı 45 kişilik kadro ile kamu personeli alımı başvuruları bugün sona eriyor.! İşte ayrıntılı bilgi.

TÜBİTAK 45 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Bugün Son!
TÜBİTAK yaptığı açıklama ile bünyesine personel alımlarına devam etmekteydi. Ancak başvuru yapacak adaylar için son şans. Başvurular 29 Nisan 2017 tarihinde başlamış olup adaylar en geç Bugün ( 19 Mayıs 2017 ) e kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir. TÜBİTAK BİLGEM 45 kişilik boş kadro ile farklı pozisyonlarda kamu personeli alımı gerçekleştiriyor. Yapılan bildiriye göre adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmıyacak. Adaylar başvurularını "www.bilgem,tubitak.gov.tr" adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

ADAYLARDAN ARANAN NİTELİKLER NELERDİ?

TÜBİTAK BİLGEM alım yapacağı kadrolar için adaylardan, kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir sağlık durumu veya bulaşıcı hastalığı bulunmamak, herangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak, Lisans öğrenimini, süresi içinde ya da normal öğrenim süresinden en fazla bir eğitim- öğretim yılı gecikmeli bitirmiş olmak şartları aranacaktır. Adaylar bu şartları taşıdıkları dahilinde başvuruları kabul edilecektir.
Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2017, 00:00

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE