Kızılay KPSS Olmadan En Az 4 Bin Tl Maaş İle Personel Alım İlanı Açıkladı!

Türk Kızılayı yeni personel alım ilanları açıkladı. Buna göre eğitim seviyesinde en az lise, önlisans ve lisans mezunu olan, iş tecrübesine sahip ya da tecrübesiz toplum sağlığı hizmetler müdürü, acil sağlık yardım müdürü ilk yardım eğitimcisi, uzaktan eğitim yetkilisi personelleri alacak.

Kızılay KPSS Olmadan En Az 4 Bin Tl Maaş İle Personel Alım İlanı Açıkladı!

Ülkemizin insani yardım konusunda gerek Türkiye il ve ilçelerinde gerek ise dünya genelinde hizmetlerine devam eden Türk Kızılayı personel alımı yapacak. Bilindiği gibi 1868 yılından beridir sosyal ve toplumsal dayanışma öncülük ederek, sağlık yardımcısı ulaştırarak, afet, göç mülteci hizmetleri eğitim gibi alanlardaki hizmetlerine devam ederken, personel ihtiyacı da hızla artıyor.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALINACAK?

Kızılay portal sayfasından açıklanan yeni ilanlarda; Toplum Sağlığı Hizmetleri Müdürü, sikososyal Hizmetler Müdürü, Acil Sağlık Yardımları Müdürü, İlk Yardım Eğitimcisi, Uzaktan Eğitim Yetkilisi, Eğitim Yetkilisi, Acil Tıbbi Müdahale Birim Yöneticisi, Program & Proje Uzmanı, İletişim Asistanı, Veri Doğrulama Uzmanı, Grafiker (Engelli Personel), Finansal Raporlama Asistanı, Çağrı Merkezi Operatörü kadrolarında alımlar yapılacak. Ayrıca stajyer öğrenciler için Sosyal Hizmetler İİBF, Psikoloji bölümü mezunlarına yönelik staj programları da açıldı.

Toplum sağlığı hizmetler müdürü kadrosundaki alımlarda en az 5 yıl iş tecrübesine sahip olmak gerekmektedir. Mezuniyet şartlarında Tıp fakültesi ve Sağlık Bilimleri vb mezunu olmak iyi derecede İngilizce bilmek gerekmektedir.

Uzaktan eğitim yetkili alımlarında ise Lisans bilgisayar eğitim bilimleri mühendislik, işletme yönetim bilimlerinden mezun olmak istenilmektedir.

KIZILAY'A PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK?

Yukarıda belirtilen kadrolarda başvuru şartlarına sahip adaylar için Türk Kızılay resmi internet sitesi üzerinden giriş yapmak başvuru yapılacak kadroların genel ve özel şartlarını incelemek ve ardından internet ortamında online olarak başvurularını tamamlamak gerekmektedir. https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx adresinden detayları öğrenebilirsiniz.

İŞİN OLSA

YORUM EKLE