İŞKUR TYP Eskişehir Personel Alımı Yapılıyor

İŞKUR Toplum Yararına Programı kapsamında Eskişehir için çevre temizliğinde görev almak üzere personel alımı yapılıyor.

İŞKUR TYP Eskişehir Personel Alımı Yapılıyor
İŞKUR Toplum Yararına Programı kapsamında yurt genelinde personel alımları yapılmaya devam ediyor. Bilindiği gibi TYP kapsamında yıl sonuna kadar toplam 500 bin personel alımı gerçekleştirilecek. İl il alım ilanları yayımlanmakta olup Eskişehir için Toplum Yararına Programı kapsamında çevre temizliği pozisyonunda istihdam etmek üzere personel alımı yapılacak.

Alım ilanları İŞKUR aracılığı ile kamuoyuna duyurulmakta olup müracaatlarda yine İŞKUR aracılığı ile yapılmaktadır. Peki alımlar hakkında detaylar nedir?

Geçici Mi? Daimi Mi?

İŞKUR Toplum Yararına Programı kapsamında Eskişehir için  çevre temizliği pozisyonu için personel alımı yapılacak. Peki alınacak olan adaylar Eskişehir İŞKUR Toplum Yararına Programı kapsamında daimi mi çalışacak yoksa geçici mi?

Alınacak olan adaylar 18.09.2017 tarihinde işe başlayacak ve 13.03.2018'e kadar istihdam edecek. Yani adaylar TYP kapsamında geçici olarak çalışacak.

NASIL BAŞVURU YAPILIR

İŞKUR Toplum Yararına Programı kapsamında Eskişehir için 6 ay boyunca istidam edecek çevre temizliği personeli alımı yapılıyor. Peki alım ilanına nasıl müracaat edebilir?

Adaylar Eskişehir İŞKUR şube ve müracaat merkezleri aracılığı ile başvurularını gerçekleştirebilir. Son başvuru tarihi 20 Mart 2017 olarak belirtilmiş ve adaylar o tarihe kadar müracaat etmesi gerekmektedir.

https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx

Yukarıda belirtilmiş olan linki takip edecek olan adaylar yine Eskişehir için alınacak çevre temizliği pozisyonuna internetten başvurularını gerçekleştirebilirler.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ne farkeder
Ne farkeder - 3 yıl Önce

Torpil in döndüğü kesim

Melih ozdemir
Melih ozdemir - 23 saat Önce

Issızım.. hafif engelliyim