Enerjisa Personel Alımı Yapıyor! Başvurular Sürüyor

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi ilan ettiği açık pozisyonlar için çok sayıda personel alımı yapıyor. Başvurular sürüyor.

Enerjisa Personel Alımı Yapıyor! Başvurular Sürüyor

Sabancı Holding bünyesinde bulunmakta olan ve enerji, elektrik üretim şirketi olarak bilinmekte olan Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi açık pozisyonları için ilan ettiği pozisyonlara çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir.

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi tarafından interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yayımlanan ilanlara bakıldığında 60'a yakın kadro için personel alımı yapıldığı görülmektedir. Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi hangi pozisyonlar için personel alımı yapıyor. Personel alımı detayları nedir?

DETAYLAR

Alım Yapan Firma: Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi

Açık Pozisyon Sayısı: 60'a Yakın

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK

Enerjisa Enerji Üretim Anonim Şirketi tarafından yayımlanan ilanlara bakıldığında 60'a yakın açık pozisyon için personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

Proses Teknisyeni

Kimya Proses Teknisyeni

Bakım Planlama Süreç Yöneticisi

İşletme Teknisyeni

Bakım Mühendisi

Muhasebe Memuru

Tele Satış Memuru

Satış Süreçleri Uzmanı

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

İş Sağlığı ve Güvenliği Teknikeri

Mekanik Bakım Teknisyeni 

BAŞVURULAR

Yukarıda yer almakta olan pozisyonlar başta olmak üzere 60'a yakın kadro için Enerjisa personel alımı yapmaktadır. Peki başvurular nasıl yapılır? Aşağıda ki linki takip edecek olan adaylar müracaat yapacağı kadrolar için aranmakta olan pozisyonları görebildiği gibi açık pozisyonları için de personel alımı yapmaktadır.

https://goo.gl/RQ4pRs

TÜM İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE