TÜBİTAK TÜSSİDE KPSS siz 26 Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

TÜBİTAK personel alımı için ilan yayımladı. Bugün yayımlanmış olan ilana göre TÜBİTAK TÜSSİDE bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 26 personel alımı yapacak.

TÜBİTAK TÜSSİDE KPSS siz 26 Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

TÜBİTAK personel alımı ilanı yayımladı. Bugün yayımlanmış  olan ilana göre 26 kişilik boş kadro ile TÜBİTAK bünyesindeki eksikliği karşılamak için KPSS şartı olmaksızın personel alımı yapacak. İlan Aile Bakanlığının kamu sitesi üzerinde yayımlanan ilan ile farklı kadrolarda personel alımı yapılacak.

KADRO BİLGİSİ:

TÜBİTAK Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü biriminde görevlendirmek üzere Gebze Kocaeli ilinde 3 Uzman Yardımcısı / Uzman ve 23 Ar-Ge Personeli pozisyonunda alım yapacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

TÜBİTAK TÜSSİDE personel alımı için adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Yabancı Dİl Sınavından İngilizce dilinden gerekli puan türlerinden puan almış olmak gibi şartlar aranacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

TÜBİTAK Personel alımı için adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 14 Temmuz 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 4 Ağustos 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular sadece "www.tusside.tubitak.gov.tr" adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

Uzman / Uzman Yardımcısı Alım İlanı

Ar-Ge Personeli Alım İlanı

YORUM EKLE