TÜBİTAK KPSS'siz 60 Personel Alımı Yapacağını Duyurdu!

TÜBİTAK personel alımı yapacağını belirtti. Yayımlanan ilana göre TÜBİTAK BİLGEM bünyesindeki eksikliğini gidermek için farklı niteliklerde toplamda 60 kişi alacak. Başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

TÜBİTAK KPSS'siz 60 Personel Alımı Yapacağını Duyurdu!

TÜBİTAK BİLGEM bünnyesindeki personel eksikliğini gidermek amaçlı alım yapacağını belirtti. Yayımlanmış olan ilana göre, TÜBİTAK BİLGEM Yazılım Teknolojileri Araştırma Enstitüsü bünyesine Ankara ilinde toplamda 60 kişilik kadro ile kamu personeli alımı yapacağını belirtti. Söz konusu ilan yayımlanmş olup, ilana göre başvuru şartları içeirsinde adaylardan kamu personeli seçme sınavı şartı aranmamaktadır.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

TÜBİTAK BİLGEM Yazılım Araştırma Teknolojileri Enstitüsü bünyesine alımını yapacağı personel adaylarından, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir aklı dengi rahatsızlığı bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Yaplan İngilizce dil sınavlarından geçerli puan almış olmak, ve Lisans derslerinden ilgili nitleikleri taşımaları dahilinde, Ar-Ge Teknisyeni ve Ar-Ge Personeli ve Teknik ve Destek pozisyonlarına alım yapılacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar, başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlayabilirler. Buna göre başvurular 20 Nisan 2018 tarihi itibari ile başlayacak olup en geç 04 Mayıs 2018 tarihi saat 17:00 a kadar yapılacaktır. İlgili ilan için başvurular, "www.bilgem.tubitak.gov.tr" adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. Ayrıca ilanın tam metnini inceleyerek daha detaylı bilgi alabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE