TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 34 Personel Alımı Yapacak

TÜBİTAK personel alımı yapıyor. Farklı ilanlar ile çok sayıda personel alımı yapacak olan TÜBİTAK başvuru bilgileri ve başvuru şartları haberimizin devamında yer almaktadır.

TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 34 Personel Alımı Yapacak
TÜBİTAK 06 Şubat 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde bulunan personel ihtiyacını karşılamak amaçlı farklı ilanlarda çok sayıda personel alacak. TÜBİTAK Bilim ve Toplum Daire Başkanlığı Ankara'da farklı niteliklerde, 17 adet Personel, TÜBİTAK Bilgi İşlem Daire Başkanlığı farklı pozisyonlarda Ankara'da 17 adet personel alacak. Buna göre TÜBİTAK toplamda 34 Personel alımı yapacak. Yapılan duyurulara göre adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmıyacak. 

Alınacak adaylardan, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az iki yıl tecil ettirmiş olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık durumu olmaması, Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak (Üniversite not sistemleri 100’lük sistemde olan adayların not ortalamalarının 4’lük sisteme çevrilmesinde Yükseköğretim Kurulunun 4’lük Sistemdeki Notların 100’lük Sistemdeki Karşılıkları Tablosu kullanılacaktır. herhangi bir suçu bulunmaması, İngilizce yeterliliğini aşağıdaki sınavlardan birinden alınan puanla kanıtlamış olmak şartları aranmaktadır. 

Başvuruda bulunacak olan adaylar 06 Şubat 2017 tarihi ile 27 Şubat 2017 tarihine kadar saat 17:00 a kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, “www.tubitak.gov.tr” adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluşturduktan sonra referans kod seçilerek, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir. Aşağıdan her iki duyuruyada ulaşabilirsiniz.

TÜBİTAK Bilim ve Toplum Daire Başkanlığı İlanı İçin Buraya Tıklayınız.
TÜBİTAK Bilgi İşlem Daire Başkanlığı İlanı İçin Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2017, 23:02
YORUM EKLE