TÜBİTAK Farklı Kadrolarda KPSS Siz 20 Personel Alacak!

TÜBİTAK bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı alanlarda Personel alımı ilanı yayımlandı. KPSS şartı aranmayacak olup kadro ve şartlar haberimizde.

TÜBİTAK Farklı Kadrolarda KPSS Siz 20 Personel Alacak!

01 Mart 2021 tarihli iş ilanları yayımlandı. Resmi Gazetede yayımlanmış olan ilana göre TÜBİTAK bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı kadrolarda personel alımı yapacak. Alımlar Ankara ili için yapılacak olup adaylardan aranacak başvuru şartları ve ilan hakkında detaylı bilgiyi sizlerle paylaşıyoruz.

TÜBİTAK PEROSONEL ALIMI KADROLARI:

TÜBİTAK Ankara ilinde yapılacak personel alımları, Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı / Bilimsel Programlar Uzmanı ve Uzman kadrolarında yapılacak.

Bu kapsamda TÜBİTAK, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı bünyesinde görev yapmak üzere 18 personel alınacak.

Bir diğer ilana göre ise, TÜBİTAK Başkanlık İdari Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde görev yapmak üzere 2 uzman alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI:

Adaylardan genel olarak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturmasu ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak şartları aranacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

TÜBİTAK Personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 01 Mart 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 22 Mart 2021 tarihine kadar yapılmış olması gereklidir. Adaylar başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE