TÜBİTAK BİLGEM 27 Araştırmacı Alım İlanı Yayımlandı! KPSS Yok

TÜBİTAK bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere 27 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacağını ilan etti. KPSS Şartı Aranmayan bu ilan için işte detaylar şöyledir.

TÜBİTAK BİLGEM 27 Araştırmacı Alım İlanı Yayımlandı! KPSS Yok

TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine ( BİLGEM ) Bağlı teste ve değerlendire Başkan yardımcılığı ( TDBY ) bünyesinde bulunan personel eksikliğini karşılamak üzere farklı eğitim seviyelerine sahip 27 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacağını ilan etti.

Bu kapsamda 3 Farklı niteliğe sahip Araştırmacı kadrosu na Ar-Ge Personeli alımı yapacak. Adaylardan Genel Olarak ise, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmmak, Yapılacak güvenlik soruşturmsı ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabiilmek, gibi nitelikler aranacak. Ayrıca ilgili personel alımı Kocaeli ilinde yapılacaktır.

EĞİTİM NİTELİKLERİ:

1. 5 Kişilik Araştırmacı Pozisyonu: Lisans Bölümleri Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Matematik Mühendisliği veya Matematik bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak.

2. 5 Ar-Ge Personeli: Lisans Bölümleri Fizik, Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi so

3. 17 Araştırmacı : Lisans Bölümleri Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri, Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği veya Fizik Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak.

BAŞVURU SÜRECİ:

Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler TÜBTAK internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr), Devlet Personel Başkanlığının ve Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında yer almaktadır. İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir. İlan Hakkında detaylı bilgi alabilmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 12:28
YORUM EKLE