Kamuya KPSS siz 76 Personel Alımı Sona Eriyor! ( TÜBİTAK )

TÜBİTAK personel alımı başvuruları sona eriyor. 76 Kişilik kadro için ilan yayımlayan TUBİTAK en az ön lisans seviyesinde personel alımı yapacak.

Kamuya KPSS siz 76 Personel Alımı Sona Eriyor! ( TÜBİTAK )

TÜBİTAK personel alımı yapıyor. Farklı alanlarda olmak üzere Ankara'da bulunan UZAY biriminde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını geçtiğimiz günlerde belirten TÜBİTAK toplamda 76 kişilik kadro ile alım gerçekleştirecek. Bu yönde henüz başvuru yapmayan adayların bir an önce başvuru yapmaları gereklidir. Başvurularda son güne geldik.

KPSS şartı Aranmıyor!

TÜBİTAK personel alımı başvurusu için adaylardan KPSS Şartı talep edilmiyor. Sadece alanına göre Ön Lisans ve veya lisans mezunu personel alımı yapılacak. KPSS siz Personel alımları Araştırmacı - Teknik ve Destek Personeli - Teknisyen kadrosunda gerçekleştirilecek.

Başvurular Sona Eriyor!

TÜBİTAK Personel alımı başvuruları sona eriyor. İlan 14 Şubat 2022 tarihinde yayımlanarak başvuru süreci başlamıştı. Ancak başvurularda artık sona geldik. Adaylar başvurularını en geç 4 Nisan 2022 tarihine kadar gerçekleştirmek zorundadırlar. Başvuru yapacak adaylar başvurularını sadece İnternet'ten https://kariyer.tubitak.gov.tr adresi üzerinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Olacak?

Başvurular İlan referans koduna göre değerlendirilecek. Her bir referans kodu için; " Adaylarda Aranacak genel koşullar " bölümünün a maddesine göre en yüksek puandan başlanarak en düşük puan soralaması alınarak 760 aday mülakata çağırılacaktır.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN VE İLANIN DETAYLARINA BUARAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2022, 11:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferit dolunay
Ferit dolunay - 11 ay Önce

Alımlar torpilliler!içindir,torpilsizler alınmazlar,çünkü yıllardır yönetmenlikler böyledir böyle çalışır,bunun dışında alımlar olmaz.

Kaan BULUN
Kaan BULUN - 11 ay Önce

????Mrhb. Şansımı denemek istiyorum...Tşk.ler....????