İzmir İZENERJİ 14 Temizlik Görevlisi ve Su Sayaç Montaj İşçisi Alacak

İŞKUR aracılığı ile yayımlanan ilana göre İzmir İZENERJİ bünyesindeki eksikliği karşılamak için farklı kadrolarda personel alımı yapacak. İşte şartlar.

İzmir İZENERJİ 14 Temizlik Görevlisi ve Su Sayaç Montaj İşçisi Alacak

İZENERJİ perosnel alımı için ilan yayımladı. İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre 14 kişilik boş kadro ile fakrlı alanlarda alım yapılacak. Başvuru süreci önümüzdeki günlerde başlayacak olup ilan hakkında detayları İşin Olsa ekibi olarak sizlerle paylaşacağız.

Alım Yapılacak Kadro Detayları:

İzmir İZENERJİ personel alımı için 1 Yıl deneyime sahip olan 13 Temizlik Personeli ve 1 Su Sayaç Montaj İşçisi olmak üzere toplamda 14 kişilik kadro ile personel alınacak.

İZENERJİ Başvuru Şartları Nedir?

İzmir İZENERİ adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Adli Sicil kaydı olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak şartları aranacak.

Ayrıca Temizlik Personeli alımları içni en az ilkokul mezunu olmak ve Su Sayaç Montaj Elemanı için en az lise mezunu olmak şartı aranacak.

Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

İZENERJİ Personel alımı için başvurular 06 Kasım 2020 tarihinde başlayacak olup en geç 09 Kasım 2020 tarihine kadar alınacaktır. Adaylar başvurularını sadece İZENERJİ İnternet adresi üzerinden CV Bankasına online Başvuru şekilde kabul edilecektir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yeliz pehlivan
Yeliz pehlivan - 6 ay Önce

Temizlik görevlisi için başvuru yapmak isdiyorum