5000 TL Maaş İle Kızılay Yeni Personel Alımı ilanı: Sosyal Medya Uzmanı Alınacak

Kızılay yeni personel alımı ilanı yayımladı. Ortalama 5000 TL maaş ile Kızılay bünyesine Sosyal Medya Uzmanı alımı yapacak. İşte şartlar ve görevleri.

5000 TL Maaş İle Kızılay Yeni Personel Alımı ilanı: Sosyal Medya Uzmanı Alınacak

Kızılay'dan yeni personel alımı ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilana göre Kızılay bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Sosyal Medya Uzmanı alımı ilanı yayımlandı. Uzun süredir bu alanda ilan yayımlamayan Kızılay Sosyal Medya uzmanlarını sevindirici duyuru yaptı. Alımlar Ankara ilinde yapılacak olup adaylara başvuru için oldukça fazla süre verilmiştir. Peki kimler başvuru yapabilecek? Sosyal Medya Uzmanı görevleri nelerdir?

Sosyal Medya Uzmanı Görevleri Nelerdir?

Kızılay bünyesinde hizmet vermek isteyen Sosyal Medya Uzmanı adayları Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Youtube, Periscope gibi sosyal mecraların yönetiminin yapılmasından sorumlu olunacak.

Aynı zamanda adaylardan,

- Her platform için haftalık veya aylık içerik planları oluşturulması,

- Tüm mecralardan gelen yorumlara, sorulara, taleplere dönüş sağlayarak; istekleri ilgili birimlere iletip, günlük olarak raporlanması,

- Google Adwords kampanyaları düzenleyip takibinin ve raporlamasının yapılması,

- Dijital trendleri yakından takip ederek çalıştığı projelere uygulanmasının sağlanması,

- Sosyal medyada takipçi sayısını arttıracak çözümler üretilmesi,

- Markalardan sorumlu kişilerle koordineli bir şekilde, etkinlik saatinde paylaşımlar yapılması,

- Sosyal medya hesaplarımızda hedef kitleye uygun kampanyalar oluşturulması,

- Şikayet platformlarını düzenli olarak kontrol edip, müşteri memnuniyeti için gerekli aksiyonların alınması hakkında sorumlu olunacaktır.

Sosyal Medya Uzmanı Maaşları Ne Kadar?

Günümüzün mesleklerinden olan Sosyal Medya uzmanı pozisyonu için oldukça güzel maaş olanağı bulunmaktadır. Bu yönde En düşük Sosyal Medya Uzmanı maaşları 4000 TL dir. En yüksek Sosyal Medya Uzmanı maaşları ise 6000 TL dir. Bu kapsamda Ortalama bir rakam verecek olursan Sosyal Medya Uzmanı maaşları 5000 TL dir.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Kızılay Personel alımı ilanına başvuru yapacak adaylardan " Lisans mezunu olmak ( tercihen iletişim fakültesi ), ilgili alanda tercihen en az 3 yıl deneyim sahibi olmak, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak, İletişim Becerisi yüksek ve çözüm odaklı olmak, Proje aşamalarında etkili sunumlar hazırlayabilmek, Raporlama becerisi yüksek ve karar mekanizmalarına destek olacak sonuçlar çıkarabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Yurt içi seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak" şartları aranacak.

BAŞVURULAR:

Kızılay Sosyal Medya Uzmanı alımına başvurular sadece İnternet üzerinden yapılacaktır. Buna göre Adaylar başvurularını sadece Kızılay Kariyer adresi üzerinden CV ile başvuru yapabilecekler. Ayrıca adaylara başvuru için oldukça fazla süre verilmiş olup en geç 31 Ağustos 2021 tarihine kadar başvuru yapılmış olması gerekmektedir.

Başvuru Adresi: https://basvuru.kizilaykariyer.com/S7A96HLWFRTWWSX2XPD95Q43T2.JOB

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2021, 16:57
YORUM EKLE