İzmir İzenerji KPSS Şartsız Lise Mezunu 25 Büro Görevlisi Alacak!

İzmir İzenerji İŞKUR üzerinden KPSS şartsız personel alımı yapacağını duyurdu.Toplamda 85 adet personel alımının 25 adeti lise mezunu büro elemanı şeklinde olacaktır.

İzmir İzenerji KPSS Şartsız Lise Mezunu 25 Büro Görevlisi Alacak!

Mart 2020 içerisinde birçok kamu ve özel kurum İŞKUR üzerinden personel alımı gerçekleştirmekte olup alımlar farklı kadrolarda ve alanlarda gerçekleşiyor. İŞKUR üzerinden yayınlanan yeni ilanlarda İzmir İzenerji tarafından KPSS şartı olmadan toplamda 85 personel alımı yapılacak olup bu personel alımları içerisinde 25 büro personeli alımı gerçekleştirilecektir. Özellikle İzmir başta olmak üzere birçok vatandaşın başvuru yapabileceği ilana ilişkin detaylar ise haberimizin devamında yer almaktadır.

Kadro Detayları ve Başvuru Şartları

İzmir İzenerji tarafından İŞKUR üzerinden yayınlanan alım ilanında kurum bünyesinde öğretmenlik, mühendislik olmak üzere farklı alanlarda ve kadrolarda personel alımları gerçekleştirileceği açıklanmış olup bu doğrultuda 25 büro memuru alımı yapılacaktır.

Adayların sağlaması gereken şartlar arasında, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak, herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması, en az lise tercihen üniversite mezunu olmak, adli sicil kaydının bulunmaması, bilgisayar ve ofis malzemelerini kullanabilmesi yer almaktadır. Başvuru için adaylardan özgeçmişlerini (CV) sisteme yüklemeleri gerekmektedir. Adaylar tekli ve üçlü vardiya sistemi ile çalışacak olup tam zamanlı istihdam edilecektir. Adaylardan ayrıca alanda bir yıl deneyimli olması şartı da aranmaktadır.

Başvuru Şekli

İzmir İzenerji tarafından yapılacak olan ve toplamda 85 personel alımı için adayların www.izenerji.com.tr internet adresinden yapılan başvuruları kabul edilecektir. İlgili sisteme adaylar CV’lerini yükleyerek başvuru yapacaklardır. Başvuru sahiplerinin başvuru yapacakları pozisyonu bildirmeleri gerekmektedir. Sadece başvuruya uygun adaylara dönüş yapacağı da ilanda yer almaktadır. Başvurular ise 19 Mart 2020 ile 21 Mart 2020 tarihleri arasında sadece online olarak gerçekleştirilecek olup şahsen ya da posta ile başvuru yapılmayacaktır. İlgili ilana erişmek ve görüntülemek için, 85 kadronun tamamına erişmek için tıklayınız.

YORUM EKLE