Türk Kızılayı 25 Farklı Pozisyonuna Çok Sayıda Personel Alıyor!

Türk Kızılayı resmi web adresinde 25 farklı pozisyon için Türkiye geneli çok sayıda ilan yayımlanmış durumdadır. İlanlara başvurular ve kadrolar hakkında detaylar için haberimize göz atabilirsiniz...

Türk Kızılayı 25 Farklı Pozisyonuna Çok Sayıda Personel Alıyor!

Türk Kızılayı çok sayıda başarıyla yürüttüğü projelerinin yanı sıra, istihdama olan düzenli faydasıyla da dikkat çekiyor. Başarılı birçok projeyi gerçekleştirdiği gibi, kurum içerisindeki büyümesini de başarılı olarak sağlayarak, yeni personel alımilanları yayımlamaya devam ediyor. Türk Kızılayı, resmi web adresi üzerinden yayımladığı ilanlarla çok sayıda pozisyonuna personel alımı yapmaya hazırlanıyor. Yayımlanan ilanlarda adayların taşıması gereken nitelikler ve diğer detaylar aşağıda yer almaktadır. İlgili ilanlara başvurularda adayların şartlara uygun olması gereklidir. Başvuru koşullarını karşılamayan ya da uygun olmadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları değerlendirme sürecine tabi tutulmayacaktır.

Alım yapılan kadrolar: 
Acil Yardım ve Afet Yönetim Uzmanı (AFETU), Gençlik Çalışanı (GÇ092018), Reporting/ Data Specialist, İdari İşler Personeli (Engelli)-İstanbul-Kayseri (ENGL-İP), Sosyal Hizmet Uzmanı, İnsan Kaynakları İş Ortağı (İKO102018), Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı (BÖİU102018), Çalışan Bağlılığı ve İç İletişim Uzmanı (ÇBU102018), Çalışan Eğitim ve Gelişim Uzmanı (ÇEGU102018), Program/ Project Assistant (PA), Doktor kadrolarına yönelik olarak alımların yapılacağı aktarılmaktadır. Burada yer almayan daha çok sayıda kadro Türk Kızılayı resmi web adresi üzerinden kamuoyuna duyurulmuş durumdadır.

Adaylarda aranan ortak şartlar:

Kamu haklarından mahrum olmamak, ilgili mesleki bilgiye sahip olmak, T.C vatandaşı olmak, yaş şartlarına uygun olmak, askerlikle ilişkisi bulunmamak, görevini zamanında yerine getirebilecek olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, insani ilişkileri kuvvetli olmak, ilgili okullardan ya da dengi okulların bölümlerinden mezun olmak, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olmak, başarı odaklı çalışabilmek şeklinde özetlenebilmektedir. Yayımlanan ilanlara ve diğer detaylara ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2018, 14:11

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE