Türk Kızılayı 10 Ayrı Pozisyonuna Çok Sayıda Personel Alacak! İşte Şartlar ve Detaylar

Türk Kızılayı Kariyer sayfasında yayımlanan ilanlar kapsamında, 10 ayrı pozisyona çok sayıda personel alımı yapılacaktır. Yürütülecek alımlara yönelik detaylar haberimizde...

Türk Kızılayı 10 Ayrı Pozisyonuna Çok Sayıda Personel Alacak! İşte Şartlar ve Detaylar

Ülkemizde ve Dünya' da yardıma muhtaç kişilere yardımıyla çok ciddi projelere ve faydalara öncülük eden Türk Kızılayı, bünyesine yeni çalışma arkadaşlarını katmaya hazırlanıyor. Türk Kızılayı Kariyer sayfasında yayımlanan ilanlarda, çok sayıda pozisyon için alım yapıldığından, aşağıda yalnızca başvuru yapacak adaylarda aranacak ortak özelliklere değineceğiz. Başvuru koşullarına ve şartlarına değinmeden önce alımın yapıldığı kadrolara göz atalım:

Satın Alma ve Lojistik Sorumlusu, İnsan Kaynakları İşe Alım Uzmanı, Doktor (Doktor 2018), Toplum Merkezi Yöneticisi (TMY2018), Sosyal Hizmet Uzmanı, Corporate Communication Specialist (CCS), Psychologist, Reporting/ Data Specialist, Gençlik Çalışanı, İdari İşler Personeli (Engelli)-İstanbul kadrolarına yönelik alımlar gerçekleştirilmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI VE DİĞER KOŞULLAR

Yayımlanan ilanlara başvuru yapacak kişilerin T.C vatandaşı olmaları, sağlık problemi bulunmaması, kamu zararına faaliyette ismi anılmamış olması, terör örgütleriyle alakalı bir faaliye karışmamış ya da ismi anılmamış olması, kamu haklarından mahrum bırakılmamış durumda olması, kendini geliştirmeye açık olması, iletişim becerisi gelişmiş olması, muhakeme yeteneği gelişmiş olması, dış görünüşüne dikkat etmesi, takım çalışmasına yatkın olması, mesai saatlerine ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olması, belirtilen bölümlerden mezun olması ya da denkliği kabul edilen diğer okullardan diploma sahibi olması, güleryüzlü olması, kendisine verilecek görevleri zamanında yerine getirebilecek olması ve memnuniyet odaklı çalışma anlayışını benimsemiş olması, insani ilişkilere değer veriyor olması gibi özellikler aranmaktadır. Pozisyonlara göre değişiklik gösterecek teknik niteliklere aşağıdaki bağlantıdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Türk Kızılayı ilanları için tıklayınız.

YORUM EKLE