TÜBİTAK 172 Memur Alımı Yapıyor! Tüm Pozisyonlar

TÜBİTAK kendi bünyelerinde görev yapmak üzere farklı pozisyonlar için 172 memur alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlar için kamu personeli alımı yapıyor.

TÜBİTAK 172 Memur Alımı Yapıyor! Tüm Pozisyonlar

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde görevlerini sürdürmekte olan TÜBİTAK ülkemizin en önemli kamu kurumları arasında yer almakta olan dünya genelinde yaptığı çalışmalar ile kendisini kanıtlamış bir kurum olarak bilinmektedir.

TÜBİTAK aralıklarla kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere memur ve personel alımları gerçekleştirmektedir. Geçtiğimiz günlerde TÜBİTAK tarafından hazırlanan ilan Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile kamuoyuna yayımlandı ve toplam 172 kamu personeli alımı yapacağı öğrenildi. Buna göre hangi pozisyonlar için kaç kişilik personel alımı yapacağı da duyuruldu. Tüm detaylara ilişkin bilgileri www.isinolsa.com ekibi olarak sizlere iletiyoruz.

İLANA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

TÜBİTAK kendi bünyelerinde istidam etmek üzere 172 memur alımı yapıyor. Peki kimler başvuru yapabilir, aranacak şartlar nedir? Buna göre adayların en az lisans mezunu olmak, sağlığı iş yapmaya yatkın olmak, başvuru yapacakları pozisyonlara ilişkin niteliklere ve sertifikalara sahip olmak, sicilinin iş yapmaya engeli olmamak, kamu haklarından mahrum olmamak vb. gibi şartlara aranmaktadır. Peki nasıl başvuru yapılır?

POZİSYONLAR NEDİR ve NASIL BAŞVURU YAPILIR?

TÜBİTAK yukarıda verilen şartlar niteliğinde 172 memur alımı yapacaktır. Peki pozisyonlar nelerdir? Peki pozisyonlar nelerdir? Buna göre Araştırmacı Pozisyonunda 138, Teknisyen Pozisyonunda 32 ve teknik destek Pozisyonunda ise 2 kişi olmak üzere toplamda 172 memur alımı yapılacaktır. Peki adaylar başvurularını nasıl yapabilir? Buna göre adayların belirtilen belgeler ile en geç başvurularını 29 Mart 2018 tarihine kadar gerçekleştirmesi gerekmektedir.

RESMİ BİLDİRİ BURADA

DİĞER MEMUR ALIMI İLANLARI BURADA

YORUM EKLE