Polis Moral Eğitim Merkezlerine Alım Yapılacak!

Polis Moral Merkezi tarafından yayımlanan ilan da KPSS'den 60 puan ve üzerinden kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Peki ilanın detaylarında neler var? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

Polis Moral Eğitim Merkezlerine Alım Yapılacak!

Polis Moral Eğitim Merkezlerine Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) 60 puan üzerinden kamu personeli alımı yapılacağı yayımlanan ilan ile duyuruldu. Yayımlanan ilanın satır başlıkları ise şu şekilde oldu: Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Ankara Polis Moral Eğitim Merkez Müdürlüğü Türkiye İş Kurumu üzerinden bir ilan yayımladı. 25 Temmuz 2018 tarihinde yayımladığı 4 ilan ile birlikte 5 kamu personeli alımının yapılacağını başvuruda bulunmak isteyen adaylara duyurdu. Peki hangi pozisyonlarda alım yapılacak?

İŞTE DETAYLAR

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olan Ankara Polis Moral Eğitim Merkez Müdürlüğü 25 Temmuz 2018 tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladığı ilan ile birlikte 5 kamu personeli alımının yapılacağını duyurdu. Yapılacak olan alımda Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) 60 puan şartı aranıyor. Çalışma adresi Ankara olarak yayımlanan ilana başvurular iş kurumu üzerinden 3 Ağusyos 2018 tarihine kadar yapılabilecek. Alım yapılacak olan pozisyonlar ise şu şekilde: Ön büro elemanı 1 kişi Adaylar lise mezunu olması KPSSP94 puan türünden 60 puan almış olması gerekiyor, Aşçı yardımcısı 2 kişi Başvuracaklar lise mezunu olması ve kalfalık belgesine sahip olmaları gerekiyor, Pizza ustası 1 kişi adayların lise mezunu olması ve KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olması gerekiyor, Temizlik görevlisi 1 kişi Lise mezun EKPSS girmiş ve engelli statüsünde olan adaylar başvuruda bulunabilecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
şiva şayegan şad
şiva şayegan şad - 3 yıl Önce

ben bir iş ehiajim var

Ali
Ali - 3 yıl Önce

Pizza ustasiyim

SIRADAKİ HABER