Tübitak Personel Alımında Son Başvuru Süresi Yaklaşıyor!

TÜBİTAK 15 bilişim personeli alımı yapıyor. Kamu Personeli Seçme Sınavı isteyen bilişim personeli alımında başvurular devam ediyor. Başvuru yapacak olan adaylar dikkat son başvuru süresine az kaldı.

Tübitak Personel Alımında Son Başvuru Süresi Yaklaşıyor!

Kamuda bilişim personeli alımı yapan TÜBİTAK, bilgi işlem daire başkanlığında görev almak üzere ilan yayımladı. Başvurulacak olan adaylar için 12 ocak 2018 tarihinden itibaren başladığı TÜBİTAK personel alım ilanında başvuru şartlarına uyan adaylar başvurularını yapmaya devam ediyor. İşin olsa sitemizde adaylara duyurduğumuz başvuru şartlarını ve detaylarını başvuru yapmak isteyen adayların isteyen adayların yeniden bilgisine sunuyoruz. İşte TÜBİTAK Bilgem 15 memur alımında başvuru şartları;

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

16 Şubat 2018 tarihine kadar devam edecek olan memur alımında adaylar başvurularını TÜBİTAK resmi internet sitesi üzerinden yapabilecekler. Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Kontrol Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunları alımlara başvuru yapabilirler. Öncelikle adayların site üzerinden sisteme kayıt olmaları, Başvuru adamlarını tamamlamaları gerekiyor. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, (tecil ettirmiş yada bitirmiş olmalılar) görevini yapmak için herhangi bir sağlık engeli olmayan, daha önce taksirli suçlar hariç olmak üzere hapis cezası almamış, yüz kızartıcı suçlara bulaşmayan adaylar başvuru yapabilecek. Ayrıca adayların ( Ağırlıklı Mezuniyet Ortalaması + Tecrübe Yılı /15 + 10.000 /Üniversiteye Yerleştirme Sınavı Sıralaması ≥ 3,20) hesaplaması ile puanları hesaplanacak .

KAÇ PERSONEL ALINACAK?

Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı unvanında 15 personel alımı gerçekleştirilecek. başvurular ilan kodu üzerinden değerlendirilecek. 4 farklı referans kodu ile istenilen pozisyonda sadece bir ilan için başvuru yapılabilecek. 5 katı kadar aday mülakata çağrılacak. 

Başvuru kılavuzu için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2018, 13:39
YORUM EKLE