TRT, Kızılay ve İBB KPSS'siz Yüksek Maaşla Memur Personel İstihdamı Yapacak!

Üç farklı kamu kurumu belediye yada KİT Kpss şartı aranmadan kendi kariyer portalları üzerinden memur personel alımı yapıyor. Tüm bu kurumlar (TRT, Kızılay, İBB) başvuru alacağı kadrolar ve başvuru şartları haberimizde..

TRT, Kızılay ve İBB KPSS'siz Yüksek Maaşla Memur Personel İstihdamı Yapacak!

Kamu Personeli olmak isteyen adaylara müjde! Üç farklı kamu kurumu belediye yada KİT Kpss şartı aranmadan kendi kariyer portalları üzerinden memur personel alımı yapıyor. Tüm bu kurumların (TRT, Kızılay, İBB) başvuru alacağı kadrolar ve başvuru şartları ve ilanlara ait detaylar şu şekilde açıklandı.

TRT PERSONEL ALIMI;

TRT Kariyer portalı üzerinden geçtiğimiz aylarda fazla sayıda personel alımı yaptı. Bu alımların başvuruları da geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Son olarak 3 Ocak 2020 tarihinde 4 farklı kadro için başvuru alımı yapacağını açıkladı. Başvurusu kabul edilen adaylar bu alımlarda ilk olarak genel yetenek sınavına girecekler, ardından insan Kaynakları mülakatına, ardından yabancı dil gerektiren kadrolar için  dil sınavı ve son olarak mesleki yeterlilik sınavı gerçekleştirilecek. Prompter  Operator, Mobil Jeneratör Teknikeri ve Transmission Controller kadrosundaki alımlar için başvuru şartları ve detaylar için tıklayın.

İBB 5 FARKLI KADRODA KPSS OLMADAN BAŞVURU ALIYOR;

Kamu Personeli Seçme Sınavı puanı olmadan personel alımı yapacak olan kurumlardan bir tanesi de İBB, 9 Ocak 2020 tarihinde kariyer portalı üzerinden çok sayıdaki ilanlarına bşvruları yine bu portal üzerinden alacak. Lise mezunu kadrosundaki alımlarda bilgi işlem personeli, diğer kadrolarda ise üniversite mezunu olmak şartı ile bilgi işlem sorumlusu,, uzman personel ve mühendis kadrolarında görevlendirilecekler.İlanlara erişmek için tıklayın

KIZILAY SAĞLIKÇI ALIMI;

İnsani yardım konusunda Türkiye'de ve Dünyada ihtiyaç sahiplerine yardıma koşan Kızılay hemşire, psikiyatri alımı yapıyor. Adayların 2 yıl tecrübe şartlarına uygun olması ile Yabancı dil şartlarına sahip olması istenilen şartlar arasında yer almaktadır. Kızılay kpss olmadan personel alım ilanlarına erişmek için tıklayın

İŞİN OLSA

YORUM EKLE