İş Bankası İstanbul İçin Memur Alımı Yapıyor!

İş Bankası memur alımı yapacağını belirtti. Yayımlanan ilana göre başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvuru yapabilecek. İşte başvuru şartları ve diğer detaylar şöyledir.

İş Bankası İstanbul İçin Memur Alımı Yapıyor!

İş Bankası memur alım ilanını bekleyen adaylar için ilan yayımlandı. İş Bankası kendi resmi internet sitesinde yayımlamış olduğu ilana göre bünyesindeki memur eksikliğini gidermek amaçlı alım yapacağını belirtti. Buna göre İş Bankası İstanbul'da bulunan Şube ve Genel Müdürülüğü bölümlerinde görevlendirmek üzere yapacağı Memur Alımı sınavı sonucuna göre memur alımı yapacak. Adaylar başvurularına başlayabilirler. Buna göre son başvuru tarihine kadar yapılan başvurular incelemeye alınacak ve başvuru sonucuna göre sadece uygun görülen adaylara davet gönderilecektir.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

İş Bankası alım yapacağı memur kadrosu için adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Erkek adaylar için sınavın yapılacak tarih itibari ile askerliğini tamamış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Üniversitelerin ilgili 4 yıllık bölümlerinden mezun olmuş olmak, Sınavın yapılacağı tarih itibari ile 30 yaşını doldurmamış olmak, Sağlık açısından görevini Türkiye'nin her yerinde yapmasına engel olacak herhangi bir durumu olmamak, Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak, Daha önce İş Bankası tarafından yapılan Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat aşamasında elenmemiş olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak ve Herhangi bir kurum veya kuruluşa mecburi hizmet şartı olmamak niteliklerini taşıyan adaylar başvuru yapabilecek.

BAŞVURULAR NASIL VE NE ZAMAN YAPILMALI?

İş Bankası memur alımı başvuruları ilanın yayımlanmasının ardından başlamış olup en geç 11 Mart 2018 tarihine kadar devam edecektir. Buna göre başvurusunu yapan adaylar 19 Mart 2018 tarihi ve izleyen günlerde sınava davet edileceklerdir. Başvurular sadece İş Bankası resmi sitesi olan cv.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden yapılabilecektir. Ayrıca sınav ile ilgili tüm duyurularda bu adres üzerinden takip edecektir. İlanın tam metnini incelemek isteyen adaylar https://goo.gl/xxMxQb adresini adres çubuğuna yapıştırarak ulaşabilirler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Umuddd
Umuddd - 5 yıl Önce

Sınav yok mu