Survivor 2020 Yarışmacısı Yasin, Cemalcan, Barış Murat'ın Maske Şaşkınlığı!

Survivor 2020 finallerine saatler kaldı. TV8 ekranlarında yayımlanan Survivor finali öncesi yarışmacılar Cemalcan, Yasin ve Barış Murat yağcının Türkiye geldiklerine en çok şaşırdıkları olay haberde.

Survivor 2020 Yarışmacısı Yasin, Cemalcan, Barış Murat'ın Maske Şaşkınlığı!

Survivor 2020 yarışmasının finalleri Yarın gerçekleştirilecek. Dominik Adası gerçekleştirilen yarışmanın çekimlerinin tamamlanmasının ardından yarı finale kalan 3 yarışmacı Türkiye topraklarına geri döndü. 12 Temmuz 2020 tarihinde yapılan konsey gecesinde SMS oylaması gerçekleştirildi. Noter huzurunda yapılan oylama sonucunda Berkan yarışmaya veda etti. Son dokunulmazlık yarışında Cemal Can ile Berkan muhteşem bir yarışma sergilediler. İlk gün dokunulmazlığı alan Berkan ikinci gün dokunulmazlığı alan Cemal Can ile yaptıkları üçlü seride kazanan Cemal Can oldu. SMS oylamasına giren Berkan yarışmayı 4. olarak veda etti.

SURVİVOR FİNALİ!

Survivor 2020 bu akşam İstanbul Galataport'ta 20.45 de canlı olarak TV8 ekranlarında naklen yayınlanacak. Survivor finallerine saatler kala yarışmacı İstanbul'a heyecanlı yaşadılar. Dominik Cumhuriyeti'nde verdikleri Türkiye'ye gelince toprağa öpeceğim sözünü yerine getirdiler. Acun Ilıcalı sosyal medya üzerinden yolculuk boyunca canlı yayınlar gerçekleştirdi.

MASKE ŞAŞKINLIĞI!

Yarışmacı Yasin maske nasıl kullanacağı konusunda Acun Ilıcalıya meraklı bakışlarla sorular sordu. Ilıcalı ise tam adamına sordun ben de uzun zamandır İstanbul'da değilim. Fakat bir araştırırız kitapçığını bulur sana da taktım ederiz cevabını verdi.

 Yasin:

-Her şey çok güzel fakat maske olayı biraz ilginç olmuş. Acayibimize gitti. Maske nasıl olacak nasıl kullanacağız bir kere kullandığımızda ya da değdiğimizde bir daha kullanamaz mıyız?

Acun Ilıcalı:

-Tam adamına sordun. Bende uzun zamandır burada değildim. Araştırırız sana kitapçığını veririz dedi. Acun Ilıcalı maskeli dünya hoş geldiniz esprisi ile yarışmacıları Galataport’a uğurladı.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2020, 20:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER