Survivor 2020 Başlıyor! Ünlüler ve Gönüllüler Takımı İsim Listesi Yayımlandı

Survivor 2020'nin başlamasına sayılı günler kala ünlüler ve gönüllüler takımının isim listesi yayımlandı. Bu sezon kimler olacak?

Survivor 2020 Başlıyor! Ünlüler ve Gönüllüler Takımı İsim Listesi Yayımlandı

Acun Medya tarafından yapılan ve TV 8 ekranlarında haftanın genel olarak 2 ile 4 günü arasında yayımlanmakta olan Survivor programı bu sene de hızını kesmeden devam edecek. Buna göre Şubat ayının ikinci haftası başlayacağı belirtilen Survivor programı yine milyonlarca kişiyi ekrana kitleyeceği bilinirken ünlüler ile gönüllüler takımında kimlerin olacağı büyük bir merak ile bekleniyordu. Yayımlanan resmi duyuru ile gönüllüler takımı ve ünlüler takımında Survivor 2020 programında kimlerin olacağı belirtildi. Peki ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler olacak?

Survivor 2020 Ünlüler Kadrosu

 1. Barış Murat Yağcı
 2. Mert Öcal
 3. Şaziye İvegin Üner
 4. Uğur Pektaş
 5. Sercan Yıldırım
 6. Derya Can Göçen
 7. Parviz Abdullayev
 8. Aycan Yanaç
 9. Elif Yıldırım Gören
 10. Tuğba Melis Türk
 11. Ersin Korkut

Survivor 2020 Gönüllüler Kadrosu

 1. Yasin Obuz
 2. Cemal Can Canseven
 3. Ceyhun Uzun
 4. Evrim Keklik
 5. Fatma Günaydın
 6. Makbule Günaydın
 7. Meryem Kasap
 8. Nisa Bölükbaşı
 9. Sadık Ardahan Uzkanbaş
 10. Tayfun Erdoğan
 11. Burak Yurdugör

Yukarıda Survivor 2020'nin bu seneki ünlüler ve gönüllüler kadrosu verilmiş olup hem ünlüler takımında televizyon ekranlarından çok sık karşılaştığımız kişiler bulunmakta hemde gönüllüler takımında daha önce bir çok kez karşımıza çıkan ve spor başarıları ile dolu bir çok yarışmacı bulunmaktadır. Takımlar 11 vs 11 olarak ayarlanmış olup bu sene ünlüler takımından gönüllülere her hangi bir transfer yapılması beklenmiyor. Ancak Acun Medya yine izleyicilerine sürprizler çıkartabilir.

YORUM EKLE