Masterchef 2019 Şampiyonu Kim Oldu? Şampiyon Cemre mi, Alican mı?

Masterchef 2019 Şampiyonu belli oluyor. 29 Aralık 2019 tarihli 78. final bölümünde şampiyon Alican mı? Cemre mi? Heyecanlı bekleyiş devam ederken, sürprizler, beklenmedik ve gerilim dolu final Masterchef 2019 Şampiyonası haberimizde...

Masterchef 2019 Şampiyonu Kim Oldu? Şampiyon Cemre mi, Alican mı?

Tv 8 ekranlarında hafta içi pazartesi, salı ve çarşamba günleri yayımlanan Masterchef 2019 Şampiyonu belli oluyor. Son dakika gelişmesi ile 29 Aralık 2019 tarihli 78. final bölümü canlı olarak yayımlandı. Bilindiği gibi 2018 yılı 1. sezonda Uğur Kardaş ipi göğüslemişti. 2019 Masterchef şampiyonu Alican mı? Masterchef şampiyonu Cemre mi? Tüm bu soruların cevabı için heyecanlı bekleyiş devam ederken, yayında üç bölüm ekranlara geldi. Son bölümde ise yarışmacılar imza yemeğini sundu. Yarışmada sürprizler, beklenmedik ve gerilim dolu dakikalar yaşandı. 78. final Masterchef 2019 Şampiyonası detayları.

ŞAMPİYON KİM?

Son bölümde yarışmacılardan Güzide elendi ve yarışmanın 3.sü oldu. MasterChef yarışmasını kim kazandı? İşte bu sorunun cevabı canlı yayında belli oluyor. Sıra şampiyona belirlenmesine geldi. TV8 ikinci sezonda jüri üyesi olarak Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya bulunuyor. Yarışmanın son bölümünde Ekin, Batuhan Alican ve Cemre kalmıştı. Batuhan 5. olarak ayrıldı. Ekin ise final haftasında elenerek 4. oldu.

MASTERCHEF ÖDÜLÜ;

Birincilik ödülü yüz bin tl olarak açıklandı. Yarışmada birde sürpriz yaşandı. Birinci olan yarışmacıya Fiat marka araba verilecek.

ALİCAN MI ŞAMPİYON? CEMRE Mİ ŞAMPİYON?

Masterchef şampiyon adayı Alican Kimdir? Alican Sabunsoy aslen Adanalı ve 28 yaşında. Daha önceki mesleği de aşçılık olan Alican'ın 8 yıldan beridir aşçılık mesleğini icra ettiğini ifade ediyor.

Masterchef şampiyon adayı Cemre kimdir? Cemre Uyanıl aslen İzmirli ve 27 yaşında eğitimini aşçılık olarak tamamlandı. Yarışmalarda sıkça dile getirdiği gibi uzak doğu mutfağına ilgi gösteriyor.

HEYECAN DORUKTA!

Yarışmanın tamamlanmasına son 3 oyun kaldı ilk iki bölümde yarışmacılara performansını sergilemelerinin ardından son bölümde ise imza yemeğini yapmaları istenilecek. Kritik bölümde şampiyon belli olacak. Acun medya ekibinin başarılı bir sezon geçirdiği Masterchef'te kıran kırana bir mücadele yaşandı. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2019, 22:55
YORUM EKLE