Ebru Gündeş Eşi Reza Zarrab'dan Boşanıyor mu?

Çırağan Sarayında Kızının Doğum Gününü Kutlayan Ebru Gündeş için magazin aleminde şok bir iddia ortada dolanıyor. Türkiye'nin en ünlü ses sanatçılarından olan Ebru Gündeş, eşi Reza Zarrab'dan boşanacak mı? Çıkan haberlerden sonra ünlü çiftten her hangi bir açıklama gelmemesi de kafaları karıştırdı.

Ebru Gündeş Eşi Reza Zarrab'dan Boşanıyor mu?

Çırağan Sarayında Kızının Doğum Gününü Kutlayan Ebru Gündeş için magazin aleminde şok bir iddia ortada dolanıyor. Türkiye'nin en ünlü ses sanatçılarından olan Ebru Gündeş, eşi Reza Zarrab'dan boşanacak mı? Çıkan haberlerden sonra ünlü çiftten her hangi bir açıklama gelmemesi de kafaları karıştırdı.

Ünlü ses sanatçısı ve yarışma programlarının aranan jüri ismi Ebru Gündeş'in bir zamanlar arkasından canlı yayında gözyaşı döktüğü işadamı Reza Zarrab'dan boşanmak istediği öne sürüldü. Ebru Gündeş Reza Zarrab boşanıyor mu? Gündeş Zarrab çiftinin boşandı idddialarına cevabı ne oldu?Ancak henüz ünlü isimlerden boşanma ile ilgili net bir bilgi gelemedi Alara ailesiz mi kalacak? İşte yanıtı

Magazin gündemine düşen bomba gibi bir iddia "Ebru Gündeş'in evliliği çatırdıyor mu?" sorusunu sordurdu. 

İddiaya göre Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, 17 Aralık paralel darbe girişiminde ismi geçen işadamı Reza Zarrab'dan boşanmak istiyor. Hatırlanacağı gibi 17 Aralık hükümete karşı sivil kalkışma operasyonları sırasında işadamı Reza Rarrab, hedef tahtasına konan isimlerin başında geliyordu. 

Ebru Gündeş Rısa Sarraf ya da Reza Zarrab çifti 17 Aralık operasyonları sırasında zor günler geçirmiş, ancak operasyonların ardından serbest bırakılan Reza Zarrab ile Ebru Gündeş aşkı dillere destan olmuştu. 

 EBRU GÜNDEŞ'İN HARCAMA LÜKSÜ
Ebru Gündeş Reza Zarrab çiftinin adı sık sık lüks harcamaları ile gündeme gelmişti. Ünlü sanatçı Ebru Gündeş’in yüksek harcamalarından rahatsız olan Reza Zarrab’ın bu konuda eşini sık sık uyardığı, Gündeş’in ise Zarrab'ın tavrına rest çektiği öne sürüldü. Daha önce İranlı eşinin özel uçağını kullanan Gündeş’in konserlerine tarifeli uçakla gitmeye başlaması boşanması iddialarını daha da alevlendirdi.

GÜNDEŞ VE ZARRAB ÇİFTİNE YAKIN BİR İSİM AÇIKLAMA YAPTI

Bu haberler üzerine hurriyet.com.tr'nin ulaştığı Ebru Gündeş'e yakın bir isim, çiftin evliliklerinde bir sorun olmadığını, şarkıcının konserlerini çoğu zaman tarifeli uçuşlarla gittiğini söyledi.

Ebru Gündeş, eşi 17 Aralık operasyonu kapsamında gözaltına alınınca yaşadığı zor süreci jürisi olduğu programda gözyaşlarıyla anlatmıştı.

Ebru Gündeş Reza Zarrab (Rıza Sarraf) Çiftin Alara isminde bir kızları bulunuyor. 

Ebru Gündeş ve Kızı Doğum Gününü Çırağan'da Kutladı!

Ebru Gündeş, eşi Reza Zarrab'la birlikte kızı Alara'nın yeni yaşını önceki akşam Çırağan Sarayı’ nda basına kapalı olarak gerçekleştirilen özel bir davetle kutladı.Ebru Gündeş, eşi Reza Zarrab'la birlikte kızı Alara'nın yeni yaşını önceki akşam Çırağan Sarayı’ nda basına kapalı olarak gerçekleştirilen özel bir davetle kutladı.Ebru Gündeş, eşi Reza Zarrab'la birlikte kızı Alara'nın yeni yaşını önceki akşam Çırağan Sarayı’ nda basına kapalı olarak gerçekleştirilen özel bir davetle kutladı.Ebru Gündeş, eşi Reza Zarrab'la birlikte kızı Alara'nın yeni yaşını önceki akşam Çırağan Sarayı’ nda basına kapalı olarak gerçekleştirilen özel bir davetle kutladı.


Reza Sarraf ya da Reza Zarrab kimdir?

Bakü’de 1984 yılında dünyaya gelen İran asıllı Azeri iş adamı Reza Zarrab, Türkiye'de ilk olarak Azeri şarkıcı Günel’in sevgilisi, daha sonra da ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’in eşi olarak tanındı. Küçük yaşlardan itibaren ticaret ile uğraşmaya başlayan Zarrab armatörlük, kuyumculuk ve petrol ticareti gibi alanlarda faaliyet gösterdi. Türkiye’de ‘Rıza Sarraf’ ismini kullanan Reza Zarrab 2010 yılında şarkıcı Ebru Gündeş ile evlendi ve 2011’de ise baba oldu.

Royal Holding’in kuruluşu

Yatırımlarını altın üzerinden gerçekleştiren ve daha önce İstanbul’da kuyumculuk şirketi bulunan Zarrab, kardeşi Muhammed Zarrab ile beraber ‘Royal Holding’i kurdu. Holding bünyesinde Foulad Kaveh (SFK), Royal Denizcilik, Safir Altın Ticaret İthalat İhracat Ltd. Şti., Aln Nafees Exchange, Are Havacılık, Royal Binicilik, Royal Mobilya ve Al Salam Ewchange Center şirketleri bulunuyor.

Foulad Kaveh (SFK)

2009 yılı Şubat ayında kurulan Tikme-Dash Kaveh Metal, 2009 Haziran ayında başladığı, 530 dönüm arazi üzerinde 30 bin metrekare, kapalı alanda inşa edilen demir-çelik tesisini Mayıs 2012’de faaliyete geçirdi. Royal Holding'in proje danışmanlığı ve makine parkur teminini yaptığı tesiste kullanılan teçhizatların tamamında Türk malları kullandı. 159 işçi ve 15 mühendisin çalıştığı tesiste günde bin ton üretim yapılıyor.

Royal Denizcilik A.Ş.

Denizcilik ve Endüstriyel makine alanlarında faaliyet gösteren Royal Denizcilik, ticari ve endüstriyel gemi dizaynı ve inşası yanında; ultra lüks mega yat projelerini de yürüttü. Moskova Radisson Hotel için 5 lüks restoran gemisi üretti. Endüstriyel makine konusunda da hizmet veren Royal Denizcilik, proje danışmanlığını ve makine parkur teminini gerçekleştirdiği Tebriz’deki demir çelik tesisi “Foulad Kaveh”i devreye aldı. Royal Denizcilik kıymetli madenler ticareti konusunda da dönemsel ihracatlar yapmaya devam ediyor.

Safir Altın Ltd.

Altın ithalat ve ihracatı alanında faaliyet gösteren Safir Altın Ticaret Ltd. 2012 yılında ihracat hacmini arttırdı. Safir Altın Ticaret, diğer kıymetli madenleri de işlem portföyüne katma hazırlıkları yapıyor.

Al Nafees Exchange

Ortadoğu’da kambiyo ve para transferi şirketi olarak faaliyet gösteren Al Nafees Exchange Center’ın, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkiye, Rusya ve Çin’de irtibat ofisleri ve dünya çapında 150 muhbir bankası bulunuyor.

Are Havacılık

2012 yılında kurulan Are Havacılık, ilk uçağı olan Bombardier Challenger 300 ile hizmet veriyor ve 2014 yılı sonuna kadar uçak sayısın 3’e çıkarmayı planlıyor.

Royal Binicilik

2011 yılında kurulan Royal Binicilik, binicilik aktivitelerine engel atlama branşı ile başladı. “Storm”, “Coletto” ve “Dadjak”, “Dutyfree”, “El Ganador” isimli atlarıyla başarılar elde eden Royal Binicilik, yarış pistlerinde de faaliyet gösterdi.

Royal Mobilya

Projelendirme, tasarım ve ürün imalatı konularında hizmet veren Royal Mobilya, Superyat ve otel mobilyası alanında butik imalatlar sundu. Tuzla'daki 6 bin 300 metrekarelik tesisiyle faaliyet gösteriyor.

17 ARALIK YOLSUZLUK SORUŞTURMASI
Soruşturma MASAK raporlarıyla başladı
17 Aralık soruşturması, MASAK raporu ve kara para aklamaya ilişkin çok sayıda ihbar değerlendirilerek 13 Eylül 2012’de başladı. İddiaya göre İran uyruklu Reza Zarrab liderliğindeki grup, örgüt halinde suç işliyordu. Rüşvet, altın kaçakçılığı, suçtan elde edilen geliri aklama, resmi belgede sahtecilik, fuhuşa aracılık iddialarına ilişkin ciddi ve somut deliller elde edildi. Şahıslar İran’ın parasını aklamakla/döndürmekle suçlanıyordu. İktidarın iddiasının aksine, soruşturmanın hiçbir aşamasında dokunulmazlığı bulunan şahıslarla ilgili delil toplama çalışması yapılmamıştı. Rıza Sarraf ve ekibini takibe alan polis, 6 ay sonra grubun Zafer Çağlayan’a, Muammer Güler’e, Egemen Bağış’a ve Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Aslan’a elemanları aracılığıyla milyonlarca lira, dolar ve euro gönderdiğini görüntülü ve sesli olarak tespit etti.

Ayakkabı kutularında 4,5 milyon dolar


Şüphelilerin takip edildiklerini fark etmesi ve soruşturmanın İstihbarat Şube tarafından deşifre edileceğinin tespiti üzerine savcı operasyon tarihini öne aldı. Ve 17 Aralık’ta, 06.30’de eş zamanlı olarak birkaç ilde birden operasyon yapıldı. Dönemin Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Arslan’ın evinde, ayakkabı kutularında 4,5 milyon dolar ele geçirildi. Yine dönemin İçişleri Bakanı Muammer Güler’in oğlunun evinde 1,2 milyon TL ile 7 para kasası ve bir adet para sayma makinası kayda alındı. Zafer Çağlayan’ın oğlunun kaldığı ev babasının üzerine olduğu için arama yapılamadı.

Kaynak:Manşetoku

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 22:09

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE