Mart Ayının İlk TYP Alım İlanına Başvurular İçin Son Saatler!

Toplum Yararına Programları kapsamında personel alım ilanlarına başvurular için 3 Mart 2020 tarihinde son gün! Adaylar Hatay merkez ve Antakya ilçesi 150 personel alımı başvuru detayları şu şekilde açıklandı.

Mart Ayının İlk TYP Alım İlanına Başvurular İçin Son Saatler!

Aile, Çalışma ve Sosyal hizmetler Bakanlığına bağlı İŞKUR Toplum Yararına Programları Kapsamında Mart ayının ilk ilanlarına başvuruları almaya başlandı. Adayların beklediği ilanları nihayet geldi. Buna göre iki kurumda 150 kişi istihdam edilecek.

150 PERSONEL ALIMI

Hatay İl sağlık Müdürlüğüne çevre temizliği uygulama alanındaki alımlarda adaylar 9 Mart ile 7 Eylül 2020 tarihleri arasında görevlendirilecek. 3 Mart 2020 tarihinde başvurular tamamlanacak. Adaylar internet ortamında başvurularını bugün gün içinde bitirmiş olmaları gerekmektedir. Hatay Antakya ilçesinde Mustafa Kemal Üniversitesine çevre temizliği uygulama alanında 15 personel görevlendirilecek. Bu alımlarda 3 Mart 2020 tarihinde başvuruların tamamlanmış olması gerekmektedir.

İlgili Haber: Mart Ayı TYP İlanları Açıklandı! 2 Kamu Kurumuna 150 Personel Alınacak!

BAŞVURU ŞARTLARI;

Genel başvuru şartlarında 18 yaşında olmak, İŞKUR'a kayıtlı işsiz olmak, örgün bir eğitime devam etmiyor olmak, emekli, yaşlı ve malul aylığı almıyor olmak gerekmektedir. Adaylar liste yöntemi ile belirlenecek. İkamet şartlarında Antakya ilçesindeki alımlarda Antakya ilçesi ile Defne ilçesinde ikamet etmek, İl sağlık Müdürlüğüne alımlarda ise Kırıkhan, Defne, Reyhanlı, Antakya ilçelerinde ikamet etmeleri istenilmektedir.

YENİ İLANLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Toplum Yararına Programları kapsamındaki 150 personel alım ilanların başvuruların bu gün tamamlanmasının ardından yeni ilanların ne zaman açıklanacağı merakla bekleniyor. Bu konudaki gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Esma
Esma - 1 yıl Önce

Diğer il ve ilçeler nezaman açilacak

Hacer demircan
Hacer demircan - 1 yıl Önce

Tekirdag ne zaman alım yapacak