Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 65 Sürekli İşçi Alım İlanı

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi bünyesindeki eksikliği gidermek için temizlik Görevlisi, Şoför, bahçıvan, Teknisyen ve operatör gibi pozisyonlara personel ve işçi alımı yapacağını duyurdu. İşte detaylar.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 65 Sürekli İşçi Alım İlanı

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi yayımladığı ilana göre bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi ürkiye İş kurumu üzerinden farklı pozisyonlara işçi personel alacak. Başvuru işlemleri başlamış olup adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapmaları gerekmektedir.

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Temizlik Görevlisi, Güvenlik Görevlisi, Isıtma ve Havalandırma Cihaz Operatörü, Bilgisayar Teknolojileri Teknisyeni, Elektrikçi, Bahçıvan, Şoför, Engelli İşçi (Temizlik Görevlisi) ve Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul sayılmayacak şekilde yaralanan (Temizlik Görevlisi) olarak çalıştırılmak üzere sürekli işçi alımı yapılacak.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR NEDİR?

Adayların sürekli işçi alım ilanına başvuru yapabilmleri için, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya engelli aylığı almıyor olmak, Herhangi bir terör örgütü ile bağlantısı bulunmamak gibi nitelikler aranacak.

ADAYLARDAN ARANAN ÖZEL ŞARTLAR:

Yukarıdaki genel nitelikler dışında adaylardan özel olarak, En az lise veya dengi okul mezunu olmak, 18 yaşını dolrudmuş ve 45 yaşından gün almamış olmak, Alım yapılacak pozisyona göre belirtilen eğitim seviyesinde olmak ve ilgili kadrolar için deneyim saihibi olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR:

Başvurular ilanın İŞKUR üzerinde yayımlanmasının ardından başlamış olup adaylar başvurularını Türkiye İş kurumu üzerinden elektronik ortamda gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

BELGE TESLİM TARİHİ VE YERİ

İŞKUR tarafından bildirilen nihai listede yer alan adaylar istenen belgeleri 25/04/2019 - 26/04/2019 tarihleri arasında Turan Güneş Bulvarı Yukarı Dikmen Mahallesi, 648. Cadde, No:4 06550 Oran Çankaya/ ANKARA adresinde bulunan Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi’ne elden teslim edeceklerdir. Yukarıda belirtilen tarih aralığında belgelerini teslim etmeyen yada eksik teslim edenler kura çekimine ve sözlü mülakata alınmayacaktır

 KURA TARİHİ VE YERİ

30 Nisan 2019 tarihinde saat 10:30’ da Turan Güneş Bulvarı Yukarı Dikmen Mahallesi, 648. Cadde, No:4 06550 Oran Çankaya/ ANKARA adresinde bulunan Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesinde yapılacaktır.

MÜLAKAT TARİHİ VE YERİ

Mülakat gün, saat ve yeri ile mülakata katılmaya hak kazanan adaylar, Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi’nin https://www.mgu.edu.tr internet adresinde duyurulacaktır. Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, ayrıca ilgililerin adreslerine posta yoluyla tebligat yapılmayacaktır.

İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için Buraya Tıklayarak ilanı tam metnine ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 08:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
zahide
zahide - 4 yıl Önce

ankara müzik ve güzel sanatların temizlik kura sonuçlarını göremiyorum nasıl bakarım