TÜBİTAK Yine Personel Alımı Yapacak! Yeni Yayınlanan Güvenlik Görevlisi İlanı Detayları

TÜBİTAK İŞKUR üzerinden ikinci kez güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirecek. Toplamda 5 aday alımı yapılacak olan alımların son başvuru tarihleri Cuma 23.08.2019 şeklindedir.

TÜBİTAK Yine Personel Alımı Yapacak! Yeni Yayınlanan Güvenlik Görevlisi İlanı Detayları

Türkiye’nin köklü bilimsel araştırma kurumlarından olan TÜBİTAK 2019 yılında birçok alanda personel alımı yapan kurumlar arasında yer alıyordu. Bugün yayınladığı yeni ilanda ise toplamda 5 personel alımı yapacağını açıkladı. İlgili ilana son başvuru tarihi ise bu Cuma 23.08.2019 olarak yer aldı. İŞKUR üzerinden yapacağı alımlarda güvenlik görevlisi alacak olan kurum, adaylardan birtakım başvuru şartlarını sağlamasını istiyor. Buna göre kurumda güvenlik görevlisi başvuru şartları şu şekilde yer alıyor.

Güvenlik Görevlisi Başvuru Şartları

İŞKUR üzerinden yapacağı alımlarda güvenlik görevlisi istihdam edecek olan kurum aynı zamanda silahlı güvenlik görevlisi alacak. Buna göre adayların sağlaması gereken şartlar arasında şunlar yer alıyor. T.C. vatandaşı olmak,Kamu haklarından yasaklanmamış olmak,Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak,Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Belgesine sahip olmak,Vardiyalı çalışma ve gece çalışması yapmaya engel bir durumu olmamak,İşe alınacak Özel Güvenlik Görevlisinin Ankara ilinde ikamet şartını sağlaması gerekiyor.Bunun yanında diğer genel memur alım şartlarının da adaylar tarafından sağlanması gerektiği ilanda yer almaktadır. Bunlar ise kamu haklarından yoksun olmamak ve güvenlik soruşturmasına ilişkin şartlar olarak yer alıyor.

Başvuru Şekli

Kurumun İŞKUR üzerinden yayınlana ilanına başvurmak isteyen adayların https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005110943&isyeriTuru=Kamu&returnUrl=AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005110943&isyeriTuru=Kamu adresinden ilana ulaşmaları mümkün olmakla birlikte aynı zamanda online başvuruyu da bu adres üzerinden gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

YORUM EKLE