Sahil Güvenlik 2018 Uzman Erbaş Alım Sonuçları Açıklandı!

Sahil Güvenlik Komutanlığı Şubat ayında alımını yaptığı uzman Erbaş adayları için alım sonuçlarını açıkladı. haberimizin devamında sonuç ekranına ve detaylara ulaşabilirsiniz.

Sahil Güvenlik 2018 Uzman Erbaş Alım Sonuçları Açıklandı!

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından yayımlanan duyurya göre uzman Erbaş Alım sonuçları açıklandı. Sahil Güvenlik Komutanlığı Şubat ayında yayımladığı ilan ile bünyesine farklı branşlarda uzman Erbaş alımı yapacağını belirtmişti. Başvuruların 13 şubat 2018 tarihi itibari ile başlamıştı ve 26 Şubat 2018 tarihinde sona ermişti. Sonrasında ise 05 Mart 2018 tarihinde başvuru sonuçları açıklanmıştı.Sonrasında adaylar seçim aşamalarını tamamladılar ve son yapılan duyuruya göre Sahil Güvenlik Komutanlığı resmi intenet sitesinde Sahil Güvenlik Komutanlığı 2018 yılı uzman Erbaş alımı sonuçları duyuru yaptı.

Sonuçlara ulaşmak isteyen adaylar aşağıda sizlerle paylaşacağımız bağlantı sayesinde T.C. kimlik numarası ile sonuçları öğrenebileceklerdir.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Aşçı, Şoför, Serdümen ve Kurbağa adam branşlarında adaylara, genel Kültür ve meslek bilgisi sınavı, ön sağlık kontrolü, fiziki yeterlilik testi, uygulamalı meslek bilgisi sınavı ve mülakat sınavı aşamalarına tabi tuttu. Buna göre adaylar Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Sahil Güvenlik Komutanlığı 2018 Yılı Uzman Erbaş Alım sonuçlarına Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası ile ulaşabilirler.

Sonuçlar: https://goo.gl/KdNeEQ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Uğur sudupak
Uğur sudupak - 5 yıl Önce

Beni sahil güvenliğe alın marmarada nekadar trolcu varsa hepsini yakalatayim

Ali ilhan
Ali ilhan - 5 yıl Önce

99 doğumluyum ortaokul mezunuyum....acaba herhangi bi yerde görev yapabilirmiyim kisacasi alirlarmi beni

Hlt yldry
Hlt yldry - 5 yıl Önce

Arkadaslar uzman erbaş başvurulari ne zaman