15 Bin 500 Polis Alımı Yapılacak! (Lise, Önlisans ve Lisans) - POMEM, PMYO, PAEM

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü lise, ön lisans ve lisans mezunlarının başvuru yapabileceği 15 bin 500 polis alımı yapacak.

15 Bin 500 Polis Alımı Yapılacak! (Lise, Önlisans ve Lisans) - POMEM, PMYO, PAEM

Emniyet Genel Müdürlüğü bilindiği üzere yıllardır polis ihtiyacını Polis Akademisi Başkanlığı bünyesinde bulunmakta olan eğitim kurumları aracılığı ile karşılamaktadır. Bu sene yine ciddi sayıda polis alımı yapılması beklenirken 22. dönem POMEM'e 10 bin polis alımı yapıldı. 23. dönem POMEM ve diğer PMYO, PAEM alımları hakkında duyurular beklenirken ilanlar hızlı hızlı yayımlandı.

Polis Akademisi Başkanlığı 25 Mayıs 2018 tarihi itibari ile hızlı bir şekilde sırası ile Polis Meslek Yüksek Okulu PMYO, Polis Meslek Eğitim Merkezi POMEM ve Polis Amirleri Eğitim Merkezi PAEM için ilanlarını yayımladı ve toplam 15 bin 500 polis alımı yapacağını duyurdu.

POLİS ALIMI DETAYLARI

Polis Akademisi Başkanlığı detayları açıkladı peki hangi kurum için kaç kişilik alım yapılacak? Buna göre Polis Meslek Eğitim Merkezi POMEM'e 10 bin polis alımı, Polis Amirleri Eğitim Merkezi PAEM'e 3 bin polis alımı ve Polis Meslek Yüksek Okulu PMYO'a 2 bin 500 polis alımı yapılacağı belirtildi. İşin Olsa ekibi olarak bizlerde Polis Akademisi Başkanlığının kamuoyuna duyurmuş olduğu polis alımı ilanları hakkında tüm detayları haberler haline getirdik ve sizlere duyurduk. Sizlerde 15 bin 500 polis alımı hakkında bilgi edinmek istiyorsanız hemen aşağıdaki linkleri takip ederek sizler için oluşturduğumuz haberleri görebilirsiniz.

POMEM 10 BİN POLİS ALIMI HABERİ BURADA
PAEM 3 BİN KOMİSER YARDIMCISI POLİS ALIMI BURADA
PMYO 2 BİN 500 POLİS ALIMI HABERİ BURADA

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2018, 11:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatma
Fatma - 4 yıl Önce

Ön lisans kpss puanı düşürülsün lütfen bizlerde başvuru yapabilelim

Burak
Burak - 4 yıl Önce

Kpss düşürün lütfen ???

ismail
ismail - 4 yıl Önce

23. dönem pomem alımlarında önlisans kpss puanını esnetin daha onceki her iki alımda da magdur olduk bu alıma başvurmak istiyoruz lütfen sesimizi duyun sayın yetkililer

Gamze
Gamze - 4 yıl Önce

Önlisans kpss 60a düşürüldü lütfen daha önceki alımlarda yeteri kadar insan yerleştirildi zaten benm gibi bubyüzden başvuru yapamayanlsrında bir şansı olsun sesimizi duyurun lütfen

Sercan
Sercan - 4 yıl Önce

Önlisans 70 alamıyorsan sorunu kendinde arayacaksın
Teşkilatta ya da akademi de değil.

BURAK
BURAK - 4 yıl Önce

2016 NIN KPSS YAKAMIZI HALA BIRAKMADI BİR SÜRÜ ALIM OLUYOR BİZ BAŞVURU YAPAMIYORUZ GÜNAH İŞLEMİŞ GİBİ

Adem
Adem - 4 yıl Önce

Dört ve iki yıllık üniversite mezunu olan tümü kpss 60 olsun eşit şekilde bütün genclerin şans açık olsun

Mehmet
Mehmet - 4 yıl Önce

Başvurular ne Zaman başlayacak lütfen bilgisi olan yazsin