İzmir Ödemiş Belediyesi 216 Personel Alımı İlanı 2022 - 18 Yaşından Büyük

İzmir Ödemiş Belediyesi 18 yaşını tamamlamış 216 personel alımı gerçekleştirecek. Şartlar ve kontenjan dağılımı haberde.

İzmir Ödemiş Belediyesi 216 Personel Alımı İlanı 2022 - 18 Yaşından Büyük

İŞKUR aracılığı ile personel alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Az Önce gelmiş olan Belediye personel alımı ilanına göre İzmir Ödemiş Belediyesi  bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 216 kişilik boş kadro ile işçi alımı ve personel alımı gerçekleştirecek. Bu kapsamda alımlar 18 yaşından büyük adaylardan yapılacak. Bazı pozisyonlarda eğitim şartı bile aranmıyor. Peki kimler başvuru yapabilecek? Kontenjan dağılımı nedir?

Hangi Kadrolarda Belediye Personel Alımı Yapılacak?

  • 1 Psikolog,
  • 1 Beko Loder ( Kazıcı - Yükleyici ),
  • 212 Beden İşçisi,
  • 1 At Antrenörü,
  • 1 Aşçı,

Başvuru Şartları Nedir?

İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı olan Ödemiş Belediyesi bünyesindeki eksikliği gidermek için yukarıdaki kadrolarda alım yapabilmesi için adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Ödemiş ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak" şartları aranacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Ödemiş Belediyesinin perosnel alımı başvuruları için süreç 25 - 29 Ağustos 2022 tarihleri arasında yapılacak. Ayrıca yayımlanan ilan ile Belediye geçici süreli personel alacak. Başvuru için adayların " Dilekçe, Kimlik Fotokopisi, İkametgah, Diploma ve Sabıka" kaydı belgeleri ile birlikte Cumhuriyet Mah. Atatürk Caddesi No:14 Ödemiş / İZMİR adresine başvuru yapmaları gerekmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Halil dağ
Halil dağ - 1 yıl Önce

İşe ihtiyacım

HALİL DAĞ
HALİL DAĞ - 1 yıl Önce

İŞE İHTİYACIM VAR BEDEN İŞÇİSİ HER İŞİ. YAPIYORUM. ACİL

Ismail Aksoy
Ismail Aksoy - 1 yıl Önce

Bu gün işten cikarirtim ve iş arıyorum çok acil beden iscisi