Yapı Kredi Bankası Personel Alım İlanları 2016

Yapı Kredi Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere lise, önlisans ve lisans mezunu adayları işe alacak. Başvuru tarihleri ve pozisyonlar neler?

Yapı Kredi Bankası Personel Alım İlanları 2016
Yapı Kredi Bankası yaptığı reklamlar ve kampanyalar ile her sene büyümeye devam eden ve sektörün en iyileri arasında yer alan bir bankadır. Özellikle öğrenciler için yaptığı kampanyalar ve onlara özel çıkarttığı kartlar ile müşteri konusunda milyonlara hitap eden Yapı Kredi Bankası nitelikli personel alımları ile sektörde daha da büyümeyi hedeflemektedir. Kuruldukları ilk günden beri büyümeye devam eden ve birkaç sene içerisinde bütçeyi daha da toparlayıp müşteri sayısını artırmak isteyen banka verdiği iş ilanları ile nitelikli personel alımına devam ediyor.

Yeni yayınlanan ilanları incelediğimizde Yapı Kredi'nin Türkiye geneli 73 personel alımı yapacağını görmekteyiz.

Hangi Pozisyonlara Personel Alınacak

Yapı Kredi Bankası yaptığı açıklama ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 73 personel alımı yapacağını duyurdu. Peki hangi pozisyonlara alım yapılacak

Operatör, Kredi Risk Validasyon Uzmanı, Kurumsal Bankacılık Satış ve Kredi Destek Uzmanı, Hazine Muhabir Bankalar Uzmanı, Özel Bankacılık Segment Uzmanı, KOBİ Kredi Arama ve Yapılandırma Yetkilisi, Çağrı Merkezi Yetkilisi, Ofis Destek Yetkilisi, Kart Müşteri Kazanım Uzmanı
Yukarıda adı geçen pozisyonlara Yapı Kredi Bankası lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımı yapacak

Kimler Başvurabilir

Her pozisyon için aranan nitelikleri farklı da olsa genelleme yaptığımızda firmanın 28 yaşını aşmış adayları almadığını görmekteyiz. Grup çalışmasına yatkın, kılık kıyafetine önem veren, gerekli bölümlerden mezun olmuş ve erkek adayları için askerlik sorunu olmayan kişiler başvuru yapabilir. Söz konusu pozisyonlara başvuru yapmak istiyorsanız hemen aşağıdaki linki takip ediniz.

//www.kariyer.net/yapi-kredi-is-ilanlari-c2108-p12166/#tblFirmaIlanlari

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
yalçın çakıroğlu
yalçın çakıroğlu - 4 yıl Önce

silahlı güvenlik ve bilgi sayar sertifikası var iş arıyor bafra tel 05353150055