İş Bankası Personel Alımı Yapacak

İş Bankasından yayınlanan bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu.

İş Bankası Personel Alımı Yapacak
İş Bankası her sene yüzlerce personel alımı yapmaya devam ediyor. Türkiye'nin dört bir yanında şubesi bulunan banka müşteri memnuniyetine önem verdiği gibi işlemlerin olabildiğince kısa sürede yapılabilmesi için çalışmalarına devam etmektedir. Bu kapsamda sınav yolu ile personel alımı yapan İş Bankası alacağı nitelikli banka personelleri ile Türkiye genelinde daha çok müşteriye sahip olmak ve adının daha da tanınır hale gelmesini istiyor. Yeni yayınlanan bildiri ile İş Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda banka personeli alımı yapacağını duyurdu.

Hangi Pozisyonlar için Alım Yapılacak

İş Bankası yayınladığı bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda banka personeli alımı yapacağını açıkladı. Peki alınacak olan personeller hangi pozisyonda çalışacak? Yayınlanan bildiriye göre İş Bankasına alınacak olan personeller;

Uzman Yardımcısı Alımı ve Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı Alımı

Yukarıda adı geçen pozisyonlarda istihdam edecek.

Kimler Başvurabilir

İş Bankası personel alımı yapacağını duyurdu. Peki alınacak olan personellerde olması gereken nitelikleri nelerdir? Kimler bu pozisyonlara başvurabilir.

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak
İngilizce, Almanca ve Fransızca dilleri arasından birisini iyi seviyede biliyor olmak
Daha önce İş Bankasının açmış olduğu yazılı veya sözlü sınavlara girip başarısız olmamak
Üniversitelerin gerekli bölümlerinden mezun olmak
Sağlığı elverişli olmak

Yukarıda yer alan niteliklere sahip olan adaylar İş Bankasının açmış olduğu ilana başvurabilir. Yayınlanan pozisyona başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıda ki linkten başvuru yapabilir.

https://ik.isbank.com.tr/IKbasvuru/login.aspx

YORUM EKLE
YORUMLAR
Faruk
Faruk - 5 yıl Önce

Torpili olmayan başvuru yapmasın