Türkiye İş Bankası Personel Alımı Yapıyor

Türkiye İş Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapıyor. İşte alım yapılan pozisyonlar ve başvuru detayları.

Türkiye İş Bankası Personel Alımı Yapıyor
Türkiye İş Bankası yeni açılan şubeler, eski şubeler, genel müdürlükler ve müşteri hizmet binaları için çok sayıda personel alım ilanları yayımlamaya devam etmektedir. Çok alım yapılacağı zaman İş Bankası sınav yapmakta ve sınavdan başarılı olan adayları mülakatlara çağırmaktadır. Buradan da başarılı bulunan adaylar kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere işe alınmakta olup yine Türkiye İş Bankası açık pozisyonları interaktif iş ilanları siteleri yerine resmi internet sitesi aracılığı ile duyurmakta ve buradan adaylara başvuru detayları hakkında bilgi vermektedir. Söz konusu Bankanın resmi internet sitesinde ki açık pozisyonlar incelendiğinde İş Bankasının kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacağı görülmektedir.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Türkiye İş Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacak. Resmi internet sitesinde bulunan açık pozisyonlar bölümü aracılığı ile adaylara duyuru yapan banka hangi pozisyonlar için alım yapacak? Yayımlanan ilanlara göre İş Bankası İstanbul'da görev yapmak üzere memur ve bilgi teknolojileri teknisyeni alacak. Bu pozisyonlar için çalışmak isteyen adayların banka sınavına girmesi ve burada başarılı olması gerekmektedir. 

Memur pozisyonu için başvurmak isteyen adayların 5 Aralık 2016 ve bilgi teknolojileri teknisyenliği pozisyonu için başvuru yapmak isteyen adayların 14 Aralık 2016 tarihileri arasında başvuru yapması gerekmektedir. Başvuru yapmak ve sınav hakkında detayları öğrenmek isteyen adayların aşağıda ki linki takip etmesi gerekmektedir.

//www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Sayfalar/acik-pozisyonlar.aspx

YORUM EKLE
YORUMLAR
tülay akyol
tülay akyol - 5 yıl Önce

2 yıllık dış tıcaret mezunuyum denızlı