İş Bankası 2022 Yılı Personel Alımı - Memur Alımı İlanları Güncel Liste

İş Bankası 2022 yılı personel alımı ve memur alımı ilanları duyuruldu. Farklı alanlarda olmak üzere Banka personeli ve memuru alımı yapılacak.

İş Bankası 2022 Yılı Personel Alımı - Memur Alımı İlanları Güncel Liste

İş Bankası personel alımı ilanı yayımladı. 2022 yılı kapsamında Banka Personel Alımı ilanı yayımlanmış olup başvuru süreci İnternet'ten başlamıştır. Bu yönde 2022 yılı içerisinde başvurusu devam edecek olan ilan için şartlar ve sınav aşamaları paylaşıldı.

İş Bnakası personel alımları için adayların bazı nitelikleri sağlıyor olmaları gereklidir. Ayrıca yüksek maaş ve çalışma alanı ile her zaman çalışanlarına hizmet veren İş Bankası Türkiye'de Ticari ve Bireysel bankacılık hizmetinde en büyük banka olmakla birlikte zirveyi koruyor. Sizde 1924'te Mustafa Kemal Atatürk'ün emriyle kurulan İş Bankasında görev yapmak istermisiniz?

İş Bankası Memur Alımı İlanı Yayımlandı!

İş Bankası 9 Haziran 2022 tarihi ile yayımladığı ilana göre 2022 yılı Haziran aında alınacak olan başvurular ile Haziran personel alımı yapacağını bildirdi. İstanbul ili için geçerli olacak olan memur alımı ilanına göre 30 yaşını tamamlamamış, Lisans mezunu olan ve İstanbul'da ikamet eden adaylar başvuruda bulunabilecekler. Aşağıaki bağlantıyı kullanarak İlanın detaylarına ve başvuru ekranına ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/banka-personel-alimi/is-bankasi-haziran-ayi-memur-alimi-ilani-yayimlandi-h42114.html

İş Bankası 2022 Yılı Aktif Olan Banka Memur ve Personel Alımı İlan Listesi:

İş Bankası 2022 yılı itibari ile yayımlanmış olan personel alımı ilanlarına göre Ocak ayı itibari ile 2 farklı alanda personel alımı yapılacak. Buna göre,

  • Sistem Uzmanı Alımı,
  • Risk Yönetimi Uzman Yardımcısı,
  • Siber Güvenlik Uzmanı
  • Uzman Yardımcısı Alımı,

alımı yapılacaktır.

2022 Yılı Banka Memur Alımı Şartları Nedir?

İş Bankası Banka Memur Alımı ilanı ile adaylardan bazı genel ve özel nitelikler arayacak. Tüm şartları taşıyan adaylar,

  • Genel Yetenek Sınavı,
  • Yabancı Dil Sınavı,
  • Değerlendirme Merkezi,

aşamalarından geçerek göreve başlama işlemleri için İnsan kaynakları ile görüşme sağlanacaktır.

Başvuru için ise adaylardan,

Eğitim Şartı: Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen mühendislik, istatistik, aktüerya, ekonometri, matematik, bilişim ve enformatik alanlarındaki bölümlerden en geç 30.06.2022 itibarıyla mezun olmak.

Yaş Şartı: 10 Ocak 1992 sonrası doğmuş olmak yani 30 yaşını doldurmamış olmak.

Sağlık Şartı: Sağlık açısından görevini yerine getirmesine ve Türkiye'nin herhangi bir yerinde görev yapmasına engel durumu olmamak.

Adli Sicil Şartı: Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak.

Katılım Şartı: İş Bankasının yaptığı Sistem Uzmanı değerlendirme merkezi aktiviteleri veya herhangi bir mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak ve daha önce yapılan Sistem Uzmanı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak.

Yabancı Dil Şartı: Çok iyi derecede İngilizce bilmek, değerlendirme sürecinde yapılacak yabancı dil testinde gerekli başarıyı göstermek. Açıklama penceresinde yer alan ve geçerlilik süresi dolmamış sertifikalardan birisine sahip olanlar, online yabancı dil testinden muaf tutulur.

Askerlik Şartı: Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en erken 2022 Kasım ayına kadar tecil ettirmiş olmak. Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 2022 Ocak ayı içerisinde terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.

Türkiye Geneli Banka Memur Alımı ne Zaman?

İş Bankasının şimdilik personel alımı ilanları sadece Bilişim personeli kapsamında yapılmaktadır. Adaylar Türkiye Geneli farklı şubeler için Memur alımı ve Banka Perosneli alımı ilanını bekliyor. 2022 yılı İlk yarıya geldik ve yeni ilanlar bekleniyor. İş Bankası Genellikle İstanbul şubelerine alım yapsa da açtığı yeni şubeler ve mevcut şubelerdeki personel memur eksikliğini karşılamaktadırlar. Yeni ilanlar geldiğinde İşin Olsa ekibi olarak sizlerle paylaşacağız. İlanlardan anında haberdar olmak için İşin Olsa Mobil uygulamasını indiriniz.

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İş Bankası personel alımı için başvuru süreci başladı. 2022 yılı Banka personel alımı faaliyetlerine devam eden banka için başvurular sadece İnternet üzerinden yapılacak. Bu yönde başvuru için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilir ve güncel 2022 yılı Banka Memur Alımı ilanlarına başvuru yapabileceksiniz.

İlanın Detayları ve Başvuru Ekranı: https://ik.isbank.com.tr/

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2022, 23:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cimcime
Cimcime - 2 yıl Önce

Yaş harici Şartlar tutuyor niye 30 yaş şartı zaten alım olmuyor fazla üniversite Bi de yüksek lisans okul bitene kadar yaş ilerliyo zaten

Müjde koparal
Müjde koparal - 2 yıl Önce

29 günle kaybediyorum yaştan olmadı 1992 Mayıs istiyor ben nisan doğumluyum:(((