İş Bankası 2021 Banka Memur Alımında Son Gün

İş Bankası Memur Alımı başvurularında sona geldik. KPSS şartı olmadan banka memuru alımı yapılacak olup sınav detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

İş Bankası 2021 Banka Memur Alımında Son Gün

İş Bankası Memur Alımı yapıyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan ilana göre İş Bankası bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Müfettiş Yardımcısı Alımı yapacak. Başvurular 6 Temmuz 2021 tarihinde başlamış olup artık sona ermektedir. Bu yönde adaylar başvurularını en geç 29 Ağustos 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını İş Bankası resmi İnternet adresi üzerinden gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Peki henüz başvuru yapmamış olan adaylar için aranan nitelikler nedir?

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

İş Bankası memur alımı başvuruları için adaylardan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Almanca, İngilizce ve Fransızca dillerinden puan sahibi olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, 4 yıllık eğitim mezunu olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak şartları aranacak.

BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

İş Bankası başvuruları 29 Ağustos 2021 tarihi ile sona erecek olup sınav sonuçları Eyül ayının ilk günlerinde açıklanacaktır. Sınavla ilgili tüm davet ve duyurular “İş Bankası Aday Kariyer Portalı”’nda yer alan Başvurularım alanından yapılacaktır

SINAV NE ZAMAN?

İş Bankası Müfettiş Yardımcısı alımı için Sınavın ilk aşaması 5 Eylül 2021 Pazar günü internet üzerinden online düzenlenecektir.

BAŞVURU KILAVUZU

YORUM EKLE