Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı Yapacak! Adayların Dikkatine Başvurular Uzatıldı

Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı için başvuru tarihlerinde, 3 branş için değişikliğe gidildi ve başvuru tarihi uzatıldı. İşte Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımları ve değişiklik yapılan branşlar...

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı Yapacak! Adayların Dikkatine Başvurular Uzatıldı

Sahil Güvenlik Komutanlığı geçtiğimiz günlerde duyuru yayımlamış ve istihdam edilmek üzere uzman erbaş alımı yapılacağını aktarmıştı. Yapılan duyuruda başvuru tarihlerine ve şartlara değinilmiş, adaylara bilgilendirmeler sağlanmıştı. Bizler de yaptığımız haberlerde, bu ilana yönelik bilinmesi gereken tüm detayları sizlere ulaştırmıştık. Sahil Güvenlik Komutanlığı, alım yapılan branşlardan bazılarında değişikliğe gitti. Yapılan duyuruyla beraber, 3 branştan başvuru tarihinin uzatıldığı açıklandı. Açıklamada, 3 branşın başvuru tarihlerinin öne çekildiği ve bu branşlardan adayların başvurularını belirtilen tarihe kadar yapabilecekleri aktarıldı. Komutanlık tarafından yapılan açıklamada, belirtilen 3 branş için başvuru tarihinin 04 Şubat 2019 tarihine kadar alınmaya devam edileceği bildirildi.

Sahil Güvenlik Komutanlığı 3 branşta başvuru tarihini 04 Şubat 2019' a kadar uzattı, işte o branşlar

Komutanlık tarafından yapılan açıklamada, başvuru tarihinin 04 Şubat 2019' a kadar uzattığı branşlar; serdümen, elektrikçi ve kurbağa adam branşları olarak aktardı. Yapılan açıklamada, adayların belirtilen tarihe kadar ilgili şartları taşımaları halinde başvurularını yapabilecekleri ifade edildi. Belirtilen branşlardan başvuru yapacak adaylar, bu tarihe kadar başvurularını yapabilecekler. Saat 12.00'  a kadar yapılabilecek olan bu başvurularda, adayların taşıması gereken bazı niteliklere aşağıda yer vereceğiz.

Şartlar ve detaylar

T.C vatandaşı ve erkek olmak, en az lise mezunu olmak, 27 yaşını aşmamış olmak, askerlik hizmetini yapmış veya yapıyor olmak şeklinde özetlenebilmektedir. İlgili ilana yönelik daha fazla bilgilendirme ve detay için ilan kılavuzuna göz atabilirsiniz. Kılavuza göz atmak için tıklayınız.

Tüm askeri personel alımları ve başvuru sonuçları cep telefonunuza bildirim olarak gelsin isterseniz, mobil uygulamalarımızı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram hesabımızı takip etmek için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2019, 13:19

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sedat
Sedat - 2 yıl Önce

Şöför olarak basvurdum ama sonuca bakamadım bilgisi olan varmı yardımcı olabilirmisiniz

Sinan
Sinan - 2 yıl Önce

92 doğumlu istiyorlar ama 2013 terhıslıler 2014 terhıslı istiyor okadar ınsan madur durumda

Batuhan
Batuhan - 2 yıl Önce

Su yas sartindan dolayi binlerce insan basvuru yapamiyor ne var yani biraz esnetilse tum sartlarimiz uygun ama yastan dolayi basvuru yapamiyoruz