FLAŞ: Uzman Erbaş Alımı 2019 Duyurusu Geldi! İşte Başvuru Şartları

Sahil Güvenlik Komutanlığı yayımladığı duyuruda uzman erbaş alımı 2019 ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana yönelik detaylar haberimizde...

FLAŞ: Uzman Erbaş Alımı 2019 Duyurusu Geldi! İşte Başvuru Şartları

Sahil Güvenlik Komutanlığı resmi web adresinde yayımladığı duyuruda, uzman erbaş alımı 2019 hakkında bir ilan yayımladı. Bu ilanda adayların taşıması gereken şartlar, başvuru koşulları, taşınması gereken nitelikler ve diğer tüm detaylara yer verildi. Yayımlanan sahil güvenlik komutanlığı uzman erbaş alımları için adayların taşıması gereken şartlara, ek niteliklere ve bazı önemli detaylara aşağıdan erişim sağlayabilirsiniz.

Başvurular ve detaylar

Başvurular sadece www.sg.gov.tr internet adresinden yapılacaktır. Adayların Başvuru Kılavuzunun tamamını okuduktan sonra yukarıda belirtilen internet adresinden istenilen bilgileri doldurmaları gerekmektedir. Başvuru Sayfası’nda doldurulacak bilgilerin doğruluğundan ve sonrasında doğabilecek hukuki sorumluluklardan adaylar sorumludur. Doldurulan/beyan edilen bilgilerin, kılavuzda yer alan başvuru şartlarına uygun olmadığının tespit edilmesi durumunda alım sürecinin hangi aşamasında olursa olsun aday elenmiş kabul edilecek ve adayın işlemleri iptal edilecektir (Atamaları yapılmış olsa dâhi).
Başvurular; 07 Ocak 2019 günü saat 14.00’de başlayıp, 17 Ocak 2019 günü saat 14.00’de sona erecektir. Tüm branşların veya bazı branşların başvuru sayısında istenilen sayıya ulaşılamaz ise idare tarafından başvuru süresi, tüm branşlar veya bazı branşlar için uzatılabilecektir. Bu durum, www.sg.gov.tr internet adresinden bilahare belirtilecektir. Başvurunun tamamlanmasını müteakip her adaya sistem tarafından şifre verilmektedir. Adaylar bu şifreyle başvuru süresince “Aday Girişi” kısmından sisteme giriş yaparak bilgilerini kontrol edip güncelleyebileceklerdir. 

ALIM YAPILACAK BRANŞLAR

SON BAŞVURU TARİHLERİ VE DİĞER DETAYLAR

Başvurular; 07 Ocak 2019 günü saat 14.00’de başlayıp, 17 Ocak 2019 günü saat 14.00’de sona erecektir. Tüm branşların veya bazı branşların başvuru sayısında istenilen sayıya ulaşılamaz ise idare tarafından başvuru süresi, tüm branşlar veya bazı branşlar için uzatılabilecektir. Bu durum, www.sg.gov.tr internet adresinden bilahare belirtilecektir. 

TÜM ASKERİ PERSONEL ALIMLARI İSİNOLSA.COM ADRESİNDE

Komutanlıklara yönelik olarak yayımlanan tüm askeri personel ve memur alımlarını sitemiz üzerinden okuyabilir, tüm ilanlara başvuruları ilk siz gerçekleştirebilirsiniz. İlanlardan cep telefonunuza ücretsiz bildirim almak için mobil uygulamalarımızı indirmeyi unutmayınız.

Uygulamalar için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emre
Emre - 3 yıl Önce

Jandarma asayiş uzman erbaş duyurusu ne zaman yapılacak ?

Nurettin kahraman
Nurettin kahraman - 3 yıl Önce

Uzman erbasliktan 3 yim sozlesmem bitince yenilemedim simdi basvuru yapmak istiyorum tekrar kabul edilirmi basvurum

Kamuran akkoc
Kamuran akkoc @Nurettin kahraman - 3 yıl Önce

Millet açlıktan işsizlikten kırılıyor nasıl bırakırsın

Cihan Yldzhn
Cihan Yldzhn - 3 yıl Önce

Ben uzman cavus olmak istiyom ama 0rta okul bitti yüzde 48 .24 diploma puanım var olabilirmiyim uzman cavus

Serkan incesu
Serkan incesu - 3 yıl Önce

Kolumda platin var uzman olabilirmiyim

mert
mert - 3 yıl Önce

denizcilik okulu mezunuyum kaptanlık ehliyetimiz var ama müracat yapamıyoruz askerde değiliz askerliğimizi yapmadık saçma geldi bana

Mehmet
Mehmet - 3 yıl Önce

Lise bilgisayar mezunuyum girebiliyormuyum ben?

Bedih tektek
Bedih tektek - 3 yıl Önce

Uzman olmakistiyorym

Sefa
Sefa - 3 yıl Önce

Yeni başvuru yapcam


SIRADAKİ HABER