Silopi'den Acı Haber!PKK Militanları Onu Bayram Alışverişinde Şehit Etti!

Bayram alışverişi için ailesiyle birlikte dolaşan koruyucu PKK militanları tarafından şehit edildi.Silopi'de terör örgütü PKK militanları Ailesiyle birlikte Bayram alışverişi yapan iki koruyucuya saldırı düzenledi.Yapılan saldırıda iki koruyucudan bir tanesi şehit olurken diğeri de yaralandı.

Silopi'den Acı Haber!PKK Militanları Onu Bayram Alışverişinde Şehit Etti!

Bayram alışverişi için ailesiyle birlikte dolaşan koruyucu PKK militanları tarafından şehit edildi.Silopi'de terör örgütü PKK militanları Ailesiyle birlikte Bayram alışverişi yapan  iki koruyucuya saldırı düzenledi.Yapılan saldırıda iki koruyucudan bir tanesi şehit olurken diğeride yaralandı.

KORUYUCULARA HAİN SALDIRI

Silopi ilçesinde aileleriyle bayram alışverişi yaparken  teröristlerin silahlı saldırısına uğrayan iki korucudan biri şehit oldu, diğeri  yaralandı. Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Çalışkan beldesinde geçici köy korucusu olan Vatan Mahallesi Muhtarı Osman İnal ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı  Lezgin Yağız (32) aileleriyle bayram alışverişi yapmak üzere Silopi'ye geldi. 

ÖLDÜRÜP KAÇTILAR


Yeşiltepe Mahallesi 1'inci Cadde'deki iş yerlerinden bayram alışverişi  yapan İnal ve Yağız'a, terör örgütü PKK mensuplarınca uzun namlulu silahla ateş  açıldı. Saldırıda korucu Osman İnal olay yerinde şehit oldu, ağır yaralanan  Lezgin Yağız ise 112 Acil Servis ekiplerince kaldırıldığı Silopi Devlet  Hastanesinde tedavi altına alındı. 
 Kaçan teröristlerin yakalanması için çalışma başlatıldı. Milliyet

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 00:23

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE