Diyarbakır'da 2 Binaya Roketatar İsabet Etti

Diyarbakır Silvan'da eli kanlı teröristlerin kullandığı iki roketatar binaya isabet etti. PKK'ya düzenlenen operasyonlar esnasında iki eve roketatar isabet etti. İsabet eden roket sonucunda 2 binada yangın çıktı.

Diyarbakır'da 2 Binaya Roketatar İsabet Etti

Diyarbakır Silvan'da eli kanlı teröristlerin kullandığı iki roketatar binaya isabet etti. KK'ya düzenlenen operasyonlar esnasında iki eve roketatar isabet etti. İsabet eden roket sonucunda 2 binada yangın çıktı.

 

Silvan'da akşam saatlerinde sokağa çıkma yasağının bulunduğu Tekel ile Mescit mahallelerinde devam eden operasyonlar sırasında Eski Bitlis Caddesi üzerindeki 2 eve roketatar isabet etti. Şans eseri ölen ya da yaralanan olmazken, evlerde yangın çıktı. Yangınlar büyümeden mahalle sakinleri tarafından söndürüldü. 

Bu arada çatışmalar sırasında kurşunların isabet ettiği Rıdvan Us adlı bir kişi de yaralandı. Yaralanan Us, Silvan Devlet Hastanesi'ne götürülüp tedaviye alındı. 

PKK'lıları etkisiz hale getirmek için operasyonların sürdüğü 3 mahallede zaman zaman silah ve patlama sesleri geliyor.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE