Toprak Mahsulleri Ofisi ( TMO ) memur alımı yapacak. 28 Mayıs 2024 tarihli yayımlanmış olan Resmi Gazete kararı ile TMO bünyesine Merkez ve Taşra Teşkilatında olmak üzere 127 Memur alımı kadrosu ihdas yapıldı. Alımlar farklı kontenjanlarda gerçekleştirilecek. 

127 Memur Kadro İhdası Kontenjan Dağılımı:

Merkez Teşkilatı Kontenjanları:

  • 2 Başmüfettiş,
  • 5 Müfettiş Yardımcısı,

Taşra Teşkilatı Kontenjanları:

  • 30 Memur,
  • 30 Anbar Memuru,
  • 60 Mühendis,

İhdas Kararı Nedir?

Resmi Gazete'de yayınlanan memur alımı ihdas kararları, devlet kurumlarının personel ihtiyacını karşılamak için yeni kadroların oluşturulduğunu veya mevcut kadroların sayısının artırıldığını gösterir. Bu kararlar, Devlet Memurları Kanunu'na göre yapılır ve Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe girer.

İhdas Kararı Yayımlandı!

Söz konusu kadrolara ihdas kararı 28 Mayıs 2024 tarihi ile yayımlandı. Bu kapsamda toplamda 2065 memur alımı yapılacak Söz konusu kadrolar ve kaarın tamamı aşağıdaki bağlantıda yer alıyor.

Cumhurbaşkanı: Kamuya 2065 Memur Alımı İhdas Kararı Kurumları ve Şartları Cumhurbaşkanı: Kamuya 2065 Memur Alımı İhdas Kararı Kurumları ve Şartları

Başvurular Ne Zaman Alınacak?

TMO 127 Memur alımı süreci için henüz net bir tarih verilmedi. Cumhurbaşkanı 28 Mayıs 2024 tarihli onayladığu İhdas kontenjanları ile başvuruların 2024 yılı içerisinde alınması sağlandı.

İLANI BEKLEYEN ADAYLAR İNSTAGRAMDA BULUŞTU TIKLA SENDE KATIL

İLANDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİR

İOS ve Android Uygulama İçin >>>> BURAYA