Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi personel alımı başvurusu sona eriyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre RTE Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere Sözleşmeli olarak 4/B personel alımı gerçekleştirilecek. 

Başvurular Sona Eriyor!

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Personel alımı başvurusu ilanın yayım tarihi olan 11 Temmuz 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 25 Temmuz 2023 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular sadece Üniversiteye şahsen veya posta yolu ile gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU DETAYLARI BURADA

Sözleşmeli Personel Alımı Kontenjan Dağılımı:

Üniversite sözleşmeli personel alımı başvurusu Hemşire kadrosunda yapılacak. Bu kapsamda, " Lise mezunu 5 Hemşire,  Ön Lisans Mezunu 5 Hemşire,  Lisans Mezunu 28 Hemşire " olmak üzere toplamda 36 personel alımı yapılacak.

Başvuru Değerledirmesi Nasıl yapılacak!

Üniversiteye persoonel alımı başvuruları KPSS Puanı ile yapılmakta olup değerlendirme de KPSS Puanı kullanılacak. Bu kapsamda başvurular 60 Yaban puanı ile yapılmakta olup Değerlendirmede de KPSS Puanı en yüksek puandan başlamak üzere en düşük KPSS Puanına göre yapılacak sıralama ile adaylar belirlenecek.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açklanır?

RTE Üniversitesi 36 personel alımı bavurusu 25 Temmuz 2023 tarihi ile sona erecek olup başvuru sonuçlarının en geç 15 gün içerisinde açıklanması gerekiyor.