Manisa Celal Bayar Üniversitesi ( MCBÜ ) personel alımı başvurusu sona eriyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan ilan ile MBSÜ bünyesine Hastanede görevlendirilecek personel alımı gerçekleştirilecek. Bu kapsamda başvurularda sona geldik. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını sadece Aşağıdaki bilgiler doğrultusunda gerçekleştirecekler.

172 Sözleşmeli Personel Alımı Kontenjanları nedir?

Manisa Celal Bayar Üniversitesi bünyesine Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden olmak üzere 172 personel alımı yapılacak. Alımlar;

  • 61 Destek Personeli (Temizlik, Dağıtım ve Taşıma)
  • 17 Büro Personeli,
  • 7 Sağlık Teknikeri,
  • 2 Laborant
  • 84 Hemşire,
  • 1 Eczacı,

karolarında sağlık personeli alımı yapılacak.

Başvurular Sona Eriyor!

Manisa Celal Bayar Üniversitesi personel alımı başvurusu 20 Kasım 2023 tarihi ile başlamıştı ve en geç 1 Aralık 2023 tarihine kadar yapılması gereklidir. Henüz başvuru yapmayan adaylar aşağıdaki bilgileri kullanarak başvuru yapabilecekler.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/mcbu-172-sozlesmeli-personel-alimi-lise-on-lisans-ve-lisans-h45528.html

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

MCBÜ sözleşmeli personel alımları KPSS puanı ile yapılmakta olup değerlendirmelerde KPSS Puanına göre yapılacak. Bu kapsamda eğitim ve Kontenjana göre yapılacak KPSS Puan sıralaması ile en yüksek puandan en düşük puana kadar sıralama yapılacak.

Mülakatsız Personel Alımı Yapılacak?

Adaylar KPSS Puanı ile yerleşecek olup Herhangi bir Mülakat yapılmayacak olup Mülakatsız Personel alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Başvuruların 1 Aralık 2023 tarihi ile sona ermesinden sonra adaylar başvuru sonuçlarını beklemeye başladılar. 

Müracaatta bulunan adayların başvuru evrakları Değerlendirme Komisyonu tarafından incelenecek ve KPSS (B) grubu puan sıralamasıyla (Eczacı pozisyonu hariç) atanmaya hak kazanan adayların isim listeleri, işe başlamaları için gerekli evraklar ile evrakların teslim edileceği yer ve zaman, başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 20 (yirmi) iş günü içerisinde Üniversitenin www.mcbu.edu.tr internet adresinden ilan edilecektir.

Editör: TE Bilisim