Manisa Celal Bayar Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. 20 Kasım 2023 tarihi ile Resmi Gazetede yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Manisa Celal Bayar Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 4/B fırkasına göre sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Giderleri özel Bütçeden Karşılanmak üzere toplamda 172 Sözleşmeli personel alımı yapılacak. En az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği ilan için alımlar Hastane bünyesine gerçekleştirilecektir.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Lise Mezunu: 61 Destek Personeli (Temizlik, Dağıtım ve Taşıma)

Ön Lisans Mezunu: 17 Büro Personeli, 7 Sağlık Teknikeri, 2 Laborant

Lisans Mezunu: 84 Hemşire, 1 Eczacı,

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Manisa Celal Bayar Üniversitesi personel alımı ilanı için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda Genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak " gibi şartlar aranacaktır.

Yaş Şartı Aranacak!

Tüm ünvanlara başvuracak adayların ilan tarihinin son başvuru tarihi itibariyle 35 (otuz beş) yaşını doldurmamış (36 yaşından gün almamış) olmaları gerekmektedir.

KPSS Şartı Nedir?

Adayların 2022 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak gereklidir.

Mülakatsız Personel Alımı yapılacak!

Adayların KPSS puanı ele alınarak yapılacak değerlendirme ile En yüksek puandan en Düşük puana kadar yapılacak sıralamaya göre adaylar belirlenecektir. Bu kapsamda Herhangi bir Mülakat yapılmaksızın personel alımı yapılacak.

Mesleğe Göre Özel Şartlar Nedir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Manisa Celal Bayar Üniversitesi alımları için başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başladı. Adaylar başvurularını en geç 10 gün içerisinde gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular sadece Başvuru formu ve diğer belgelerle birlikte şahsen Üniversiteye yapılacak.

Başvuru Tarihleri: 20 Kasım - 1 Aralık 2023

Başvuru Adresi: Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Yerleşkesinde bulunan Personel Daire Başkanlığı

İLANIN TAM METNİ