Karabük Üniversitesi personel alacak. Lise ve Ön Lisans mezunu adaylar içerisinden 9 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Bu yönde alımlar 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere 4/B fıkrasına göre 9 sözleşmeli personel alınacak. Alımlar KPSS Puan sırasına göre yapılacak olup Mülakatsız sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Başvuru Kontenjan Detayları Nelerdir?

Karabük Üniversitesi Lise ve Ön Lisans mezunu adaylar içerisinden " 3 Büro Personeli, 1 Tekniker, 1 Teknisyen, 4 Destek Personeli " olmak üzere toplamda 9 kişi alınacaktır.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Karabük Üniversitesi sözleşmeli personel alımları için adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak" gibi şartlar aranacak.

Ayrıca adayların 2022 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 50 puan almış olmak şartı aranacak.

Başvurular ne Zaman Yapılacak?

Ünivrsite personel alımı başvurusu ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 15 gün içerisinde başvuru yapılmış olması gereklidir. 

Başvuru Tarihleri: 1 - 15 Kasım 2023

Başvuru Adresi: Karabük Üniversitesi Rektörlüğü, Personel Daire Başkanlığı, Demir Çelik Kampüsü, Kılavuzlar Mahallesi 413. Sokak No: 7 Merkez Karabük.

İLANIN TAM METNİ