Vakıflar Genel Müdürlüğü alımları Haberleri

Vakıflar Genel Müdürlüğü alımları haberleri ve güncel Vakıflar Genel Müdürlüğü alımları gelişmeleri, Vakıflar Genel Müdürlüğü alımları ile ilgili tüm video, Vakıflar Genel Müdürlüğü alımları fotoğrafları ve Vakıflar Genel Müdürlüğü alımları haberleri Kamu Memur Personel Alımı İlanları | İşin Olsa sitemizde


Vakıflar Genel Müdürlüğü personel alımı hakkında duyuru yayımladı. 90 Personel alımı için yedek aday duyurusu yayımlandı. Detaylar haberde.

Memur Alımı

Vakıflar Genel Müdürlüğü Merkez Teşkilatında 15 Memur alımı için ilan yayımladı. 300 kişilik sınav ile alım yapılacak. Şartlar haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Vakıflar Genel Müdürlüğü 21 farklı şehirde Temizlik Görevlisi alımı ve Şoför Alımı yapacak. Adaylardan aranan şartlar ve kontenjan bilgisi haberde.

Güvenlik Görevlisi Alımı

Vakıflar Genel Müdürlüğü 13 Şehirde 87 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı yapıyor. Ön Lisans mezunu 60 KPSS ile şartlar ve...

Sözleşmeli Personel Alımı

Kültür Bakanlığı VGM en az lise mezunu 186 sözleşmeli personel alımı 24 Şehirde 4 farklı kadroda yapılacak. Detaylı kontenjan dağılımı...

Sözleşmeli Personel Alımı

Kültür Bakanlığı farklı kadrolarda ve 23 Şehirde 90 Sözleşmeli personel alacak. Başvuru şartları ve kontenjan dağılımı haberde.

Kamu İŞKUR Alımı

Vakıflar Genel Müdürlüğü İşçi alımı ilanı yayımlandı. İŞKUR aracılığı ile VGM satış şubelerinde personel alımı başvurusu başladı.