Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce Resmi gazetede gelen duyuru ile 20 Ekim 2023 tarihi ile Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi ( GOP ) Sözleşmeli personel alımı duyurusu yayımlandı. Üniversite personel alımları Özel Bütçeden giderleri karşılanmak ğzere 657 Sayıl ıDevlet memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere 6 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. 

Başvuru Kontenjan Bilgisi Nedir?

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi personel alımları Destek Personeli kadrosunda gerçekleştirilecek. Ayrıca Lise mezunu personel alımı için;

  • 2 Aşçı,
  • 3 Bahçvan,
  • 1 Destek Personeli,

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Adaylardan genel oalrak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Ayrıca Özel olarak ise eğitim ve diğer şartlar aranacaktır.

KPSS Şartı Nedir?

Adayların 2023 yılında yapılmış olan KPSS'den Lise için P94 puan türünden en az 50 puan almış olmak,

Ortaöğretim veya dengi okul mezunu olmak. Belgelendirmek kaydı ile bahçıvan olarak çalışma deneyimi olmak.

Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak. Üniversitemiz birimlerinde bahçe bakımı ve düzenlenmesi, temizlik, basit bakım ve onarım, dağıtım ve taşıma gibi hizmetlerin yerine getirilmesinde görevlendirilecektir.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

GOP sözleşmeli personel alımı için yayımlanan ilana göre başvurular az Önce ilanın yayımlanması ile birlikte başladı. Bu kapsamda başvurular sadede 15 gün içerisinde yapılmış olması gerekmektedir. Bu yönde;

Başvuru Tarihleri: 20 Ekim - 3 Kasım 2023

İLANIN TAM METNİ