Giresun Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce Yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Giresun Üniversitesi bünyesine 30 sözleşmeli personel alımı yapacak. Alımlar 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler kapsamında yapılacak. Peki kimler başvuru yapabilecek? Kontenjan dağılımı nedir?

Başvurular Sona Eriyor!

Giresun Üniversitesi personel alımı başvurusu  16 Şubat 2024 tarihi ile gelmiş olup en geç 15 gün içerisinde başvuruların yapılmış olması gerekiyor. Sadece istenen belgeler le birlikte başvuru yapılacak.

En Geç Başvuru Tarihi: 1 Mart 2024

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

Başvurular Taban 50 KPSS puanı ile gerçekleştirilecek. Bu kapsamda kontenjana göre KPSS puan sırası ele alınarak yapılacak değerlendirmeye göre en yüksek puandan en düşük puana kadar yerleştirme yapılacak.

Lise ve Ön Lisans Personel Alımı Kadroları Nelerdir?

Lise Mezunu: 2 (Bağ- Bahçe Bakımı/Temizlik/Basit Bakım Onarım, 14 Isıtma/Temizlik/Basit Bakım Onarım Hizmeti, 

Ön Lisans Mezunu: 2 Büro Personeli, 1 Diğer Sağlık Personeli, 1 Tekniker, 

Lisans Mezunu: 3 Kütüphaneci, 7 Büro Personeli, 

Başvuru İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Üniversite personel alımı başvurusu için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Buna göre özel olarak ise, 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise için P94 ve Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 50 puan almış olmak şartı aranacak.

Mesleki Özel Şartları Nedir?

İLANIN TAM METNİ

Editör: Erhan İmamoğlu