Gaziantep Üniversitesi personel alımı yapıyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Gaziantep Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere en az lise mezunu adaylar içerisinden 384 Sözleşmeli personel alımı yapılacak. Söz konusu yayımlanmış olan ilan için başvurularda artık sona geldik. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını aşağıdaki bilgiler doğrultusunda gerçekleştirebilecekler.

Başvurular Sona Eriyor!

Gaziantep Üniversitesi 384 sözleşmeli personel alımı başvuruları 16 Mart 2023 tarihi ile başlamıştı ve artık sona eriyor. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını en geç 30 Mart 2023 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular sadece şahsen yapılıyor.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/gaziantep-universitesi-384-saglik-personeli-almi-ilani-lise-on-h44065.html

384 Personel Alımı Kontenjanları Nedir?

Üniversite bünyesindeki eksikliği gidermek üzere Üniversiteye 384 kişilik kadro ile " 36 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 3 Diğer Sağlık Personeli, 110 Temizlik Personeli, 1 Şoför, 180 Hemşire, 4 Tekniker, 31 Sağlık Teknikeri, 17 Büro Personeli, 1 Biyolog, 1 Diğer Sağlık Personeli " alımı gerçekleştirecek.

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

Başvurular KPSS puanı ile alınmaktadır. Bu kapsamda 2022 yılı P94, P93 veya P3 puan türü kullanılmakta olup başvuru değerlendirmesi de en yüksek puandan en düşük puana kadar yapılacak değerlendirme ile yerleştirme işlemleri yapılacaktır. Adayların puanlarının eşit olması halinde mezuniyet tarihi önce olan, bunun da eşit olması halinde doğum tarihi büyük olan adaya öncelik tanınır.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Gaziantep Üniversitesi sözleşmeli personel alımında adaylar başvurularını en geç 30 Mart 2023 tarihine kadar gerçekleştirmekte olup sonuçlar ise en geç 30 Nisan 2023 tarihine kadar açıklanması beklenmektedir.

SONUÇLARI BEKLEYEN ADAYLAR İNSTAGRAMDA BULUŞTU! SENDE KATIL!