Dokuz Eylül Üniversitesi personel alımı yapıyor. En az lise mezunu adaylar içerisinden sözlşemeli personel alımı yapılacak. Bu kapsamda yayımlanmış olan ilan ile Düşük KPSS Puanı sırasına göre 235 Sözleşmeli personel alımı yapılacak. Bu kapsamda başvurularda son günlere geldik. Henüz başvuru yapmamış olan veya Başvuru yapmış olan adaylar için detayları İşin Olsa ekibi olarak sizlerle paylaşacağız.

235 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak Kadrolar Hangileridir?

- 50 Büro Personeli,

- 16 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,

- 7 Mühendis,

- 8 Teknisyen,

- 1 Diyetisyen,

- 51 Hemşire,

- 10 Sağlık Teknikeri,

- 3 Spor Uzmanı,

- 30 Hasta Bakıcı,

- 40 Temizlik Görevlisi,

- 10 Aşçı,

- 3 Şoför,

- 3 Peyzaj ve Çevre Bakımı Personeli,

Başvurular Sona Eriyor

Dokuz Eyül Üniversitesi bünyesine personel alımı için yayımladığı duyuru ile En geç 27 Kasım 2023 tarihine kadar başvuru alacak. Başvurular sadece Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına şahsen veya posta ile başvuru şeklinde yapılacaktır.

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

Üniversite personel alımında başvurular sadece KPSS Puanına göre yapıldığından adaylar başvurularını Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu seviyesinde gerçekleştirecek olup yapılacak KPSS sıralaması ile rn yüksek puandan en düşük puana kadar yapılan sıralamaya göre adaylar belirlenecek olup yerleştirme işlemleri uygulanacaktır.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Atanmaya hak kazanan asil ve yedek adaylar, ilanın başvuru süresinin bitiminden 10 (on) işgünü içerisinde http://www.deu.edu.tr internet adresinden duyurulacaktır. Buna göre başvuruların 27 Kasım 2023 tarihinde sona ermes ile birlikte en geç 11 Kasım 2023 tarihine kadar açıklanması beklenmektedir.